несесери

  • 830
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте мили майки.. Аз често чета форума но днес реших да се регистрирам Simple Smile
Искам да ви попитам дали знаете къде мога да си намеря несесер без да е в комплект с разни козметики за дамска чанта, но ми трябва и за пътуване. Имах няколко от чужбина но вече са извън употреба   Blush ?  Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Във всеки козметичен магазин има Peace

# 2
Благодаря ти за отговора Simple Smile Можеш ли да ми препоръчаш някой по-качествен от лак или кожа  Flutter

# 3
Реших да се поровя в нета и намерих в един онлайн магазин  Laughing  Много са симпатични  http://www.aukro.bg/item390784349-neseser-n-352.html

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Благодаря ти за отговора Simple Smile Можеш ли да ми препоръчаш някой по-качествен от лак или кожа  Flutter
не съм мн, мн компетентна. Аз по външен вид ги избирам Blush

# 5
И аз сега си избрах по външен вид  Grinning Когато ги получа ще споделя Simple Smile
Как е по морето..има ли много хора вече  newsm44

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ОК, ще чакаме Laughing
Има и то доста от отдавна Crazy

# 7
  • Мнения: 1 547
Ще използвам темата да попитам къде сте виждали тоалетни чантички, в които да сложиш шампоани, балсами и всякакви мазила?
Несесерите са малки за моите нужди.
Днес обиколих няколко по-обикновени козметични магазинчета, но нямаше това, което търся.

Някакви идеи? Без да са маркови, ако може  Wink

# 8
Аз в този сайт намерих няколко модела в различни размери Simple Smile  Ще ти пратя линк да ги видиш, ако ти вършат работа има и други модели  newsm12    http://www.aukro.bg/item390796265-neseser-n-657.html

# 9
  • Мнения: 1 114
А на живо къде можеш да ни ги покажеш?  Wink

# 10
На живо не знам къде са  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 114
Аман от пишман-търговци вече.  Outta Joint

# 12
# 13
  • Мнения: 1 636
Dove нямат ли такива  newsm78 ? Тук са толкова много видове,цветове и големини,които пускат.

Общи условия

Активация на акаунт