Раждане във Велико Търново?...

  • 804
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 173
Предстои ми скоро раждане във Велико Търново,някои може ли да ми даде някаква информация какво трябва да си наглася за родилното?

# 1
Страхотна новина! Simple Smile newsm44 Радвам се, че ще имаме ще бебета Simple Smile
Ами аз за родилното носих следния списък неща, но все пак той доктора ти ще ти каже
1. Нощница - 2бр.
2. Чехли за баня
3. Лигнин /но използвах дамски превръзки когато нямаше доктори наоколо/ Twisted Evil
4. Чорапки /за мен/
5. Абокат /така и не го ползвах/
6. помпа за кърма
7. Хавлии за лице и тяло
8. Памперси - 1ца - среден пакет
9. Термометър /караха ни през 2 часа да си мерим Т/
10. Зарядно за телефона Simple Smile
11. Документите за прием, лична карта на мен и на съпруга ми за записване името на детето, моя личен картон и изследванията ми

В общи линии влсезнах с малко багаж, ако има нещо близките ти ще ти донесат
Успешно и леко раждане:)

# 2
  • Мнения: 371
Ти си много смела, щом ще се оставиш в ръцете на тукашните касапи!!! newsm78 Имаш ли уговорка с някой?

# 3
  • Мнения: 1 173
уговорка нямам,поради финансови причини, Ангелов и акушерката ми препоръчаха Горна Оряховица,сега съм 37 г.с.

# 4
  • Мнения: 1 173
За нужното за родилното питам,защото акушерката ми предостави горе долу същият списък, но аз обичам всичко да ми е организирано предварително,а не последния момент, така се чувствувам по-спокойна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 173
А за Горна ми казаха,че абсолютно нищо не трябва да си нося освен документите

# 6
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ако ще раждаш в търново си носи и чаршафи, защото рядко имат чисти. Както и нещо като канче или по голяма чашка. Също така вилица, лъжица, салфетки и всички тоалетни принадлежности, както и нокторезачка ако си с маникюр/ще те накарат да си го изрежеш/.

# 7
  • Мнения: 1 173
благодаря за информацията Simple Smile

# 8
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
И мокри кърпички за бебето
И от аптеката си купи подлоган за възрастни мисля че се казваше. Струва стотинки и е по-добре гадните мушами които дават там.

Общи условия

Активация на акаунт