До кога давахте купени пюрета?

  • 4 816
  • 56
  •   1
Отговори

Анкета

Купените пюрета - до кога?

Опции:

  • София
  • Мнения: 3 099
Ще ми се да знам, колко дълго ползвахте тази опция с бурканчетата?

Държа дебело да подчертая, че темата не е "за" и "против"! Моля да не се публикуват мнения от такова естество.

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 23:28 от ivonska

# 1
  • Мнения: 5 940
От някоко месеца давам по пет, шест пъти месечно, синът ми има няколко любими. Пък и когато сме някъде далече от вкъщи вършат добра работа.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
От някоко месеца давам по пет, шест пъти месечно, синът ми има няколко любими. Пък и когато сме някъде далече от вкъщи вършат добра работа.

Офф: Рибните? Или и тях ти му приготвяш?

До кога ще го правиш?

# 3
  • Мнения: 5 940
Риба му правя, най-често филе от сьомга, става много бързо. Обича много едни заешки на Хипп, тях давам.
Предполагам, че от време на време ще купувам, докато тръгне на детска градина и аз на работа.

# 4
  • Мнения: 259
Здравейте! Давах редовно пюрета до 8.5 м, защото след това я записах на детска кухня. След това давах само в почивните дни, като редувах с готвене. Иначе рибни пюрета давах до 1 год. и 7-8 мес. Сега сме на 2 год. и 2 мес. и отвреме на време й давам плодови пюрета, защото не иска яде много-много разнообразни плодове-предимно ябълки, круши и рядко банани. А плодовите пюрета ги яде с удоволствие във всякакви варианти- от 1 плод, асорти, с добавки. Имам резерв от пюре от шипка, когато сме разстройство. Joy Joy

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 891
До 8 месеца давах пюрета,после започнах да и готвя.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
запис.Ние още ги ядем редовно.

Боже, погледнах първо долната лентичка и се опулих!  Mr. Green Пък после разбрах, всъщност кой яде пюренца....  Wink

# 7
  • Попово
  • Мнения: 687
до 6 месеца беше основно и само на кърма, после около 2 месеца купувах пюрета, започнах да приготвям отделна храна от 8 месечна възраст, сега вече яде от нашата обща само намачкана с вилица

# 8
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Купени пюрета е ял най-много 5-6 пъти.Не ги харесваше и аз си му приготвях храната вкъщи(говоря за зеленчуковите). Peace
А плодови пюрета купувах до 1г.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Все още ми се случва понякога.Имам си в къщи 4-5 за всеки случай,но активно спрях накъде към годинка и 5-6 месеца.

# 10
  • София
  • Мнения: 259
Давам още, особено тези на Хипп и Семпер за над годинка, най-вече когато излизаме някъде. Плодовите и тези с извари и сметани давам следобед понякога, когато нямам време да мисля нещо друго. До кога ще давам не знам, но засега не смятам да спирам, много ме улесняват в споменатите ситуации.

# 11
  • София
  • Мнения: 12 551
Първата опция. След това го записах на кухня.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз все още давам пюрета. Мисля, към 11-12 месеца да я записвам на кухня. Почти нищо не съм готвила, защото въобще нямам кулинарни умения.  Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 15 198
Иво спря да яде пюрета откакто започнах да взимам храна от детска кухня.

# 14
  • Мнения: 27 524
Още давам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт