Гела или Момчиловци - условия за туризъм

  • 1 707
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Момичета, планирам след една седмица да забегна към Родопите и нарочно не съм запазвала места предварително никъде.
Моля ви, споделете впечатления от Момчиловци и Гела, ако сте ходили там, а защо не и за някое друго място, от което сте очаровани.
Специално ме интересува хотел Гела?
Обожавам селския туризъм, но нашенският такъв е далеч от представите ми за пълноценна почивка.
Не държа на лукс, но не си падам и по голи селски одаи с едно чердже по средата. Препоръчайте ми места/села, в които има чисти, кокетни къщички и нормални кръчмички.
Нямам намерение да пръскам цяло състояние за дните, прекарани в любимата ми планина.
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: X
Почивахме 5 дни в с.Гела през майските празници,в хотел" Гела",бяхме в апартамент за "скромната" сума от 170 лв.на вечер Grinning,който бих казала с ръка на сърцето ,че си заслужаваше парите-две големи стаи-спални,с разкошни пухени завивки и огромни възглавници,банята-с биде/което за 3 звезди си е направо супер/,много чисто.Стаите също са големи и хубави.Единствената ми забележка е към ресторанта,много е малък,по същата причина пушенето не е разрешено вътре/но това лятото няма да ви е проблем/,обслужването е много бавно,просто тогава персонала идваше малък за посещаемостта на хотела.Спа центъра е също нов и много добре направен,макар да няма кой знае какви гевезелъци.Но според мен най-голямото предимство там е невероятната природа,красота,тишина и чистота.Все едно,че се намираш в пейзаж от пощенска картичка.Напълни ми се душата и се нагледах на зеленина,на борове и на цветя.
Да вметна само,че хотела е собственост на Любка Качакова,благодарение на което пътя от с.Широка лъка до селото е идеален.
В с.Гела има и две,три къщи за гости,но друг хотел няма.

# 2
  • Мнения: 2 531

Моля ви, споделете впечатления от Момчиловци и Гела, ако сте ходили там, а защо не и за някое друго място, от което сте очаровани.Специално ме интересува хотел Гела?

Горещо ти препоръчвам селата на юг от Смолян - Смилян, Могилица, Арда! Много по красиво е и условията за пешеходен туризъм са по добри!
Специално в Гела сме спали в едно кипро хотелче на центъра с мн. добър ресторант!

Общи условия

Активация на акаунт