Дайте идея

  • 1 472
  • 26
  •   1
Отговори
Дайте идея за място за пълва среща. Къде беше вашата ?

# 1
  • Мнения: 17 546
В двора на детската градина беше първата ми среща Joy Joy мисля, че идеята е чудесна Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 388
ПъЛвата ми среща беше в пет часа на въртележката. Laughing

# 3
  • Мнения: 1 699
ПъЛвата ми среща беше в пет часа на въртележката. Laughing

newsm62 Това е класика

# 4
  • Мнения: 893
За среща с някой напулно непознат ли говорим/от 4ата, скайп, форум, сайт за запознанства/ или за познат, с които това ни е първата интимна среща?
Ако е първото - на публично място, с много хора. Пред някоя забележителност или известна сграда. После идете в кафе на близо или ресторант.
Ако е второто - ти го познава поне малко. Какво обича да прави? Каква музика слуша, каква храна яде, къде обича да ходи? Като си отговориш на тези въпроси, то тогава ще знае къде да отидете. А къде да се срещнете...ако сте познати от по - отдавна нека дойде да те вземе. Ако ли не пак някоя забележителност, в парк, ако ще се разхждате или дирректно в заведението, където смята да ходите.

# 5
  • Мнения: 4 665
 Много сте лоши всичките Laughing.
 Ако въпроса е зададен от жена, бих те посъветвала да оставиш кавалера ти да избере сам. Аз лично за първи срещи съм предпочитала по-непринудена обстановка, дори разходка ако щеш. Не ми стои добре за първа среща някакъв тузарски ресторант, едно такова... дървено би ми било.

# 6
  • Мнения: 17 546
Много сте лоши всичките Laughing.
Kasidy, защо да съм лоша!? Заклевам се, че е самата истина, че там ( в двора на детската градина) беше първата ми среща!

Ако въпроса е зададен от жена...
Въпроса е зададен от дете, от женски пол... Излишно е да коментирам повече.

# 7
  • Мнения: 2 388
А Кас изобщо не съм лоша. Naughty
Имала съм първа среща в 5 часа /17:00/ на въртележката / пред кафе "Калина"/. Laughing
Така, че си е класика, само въртележка трябва да има. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 665
Е, заради една правописна грешка го направихте човека " дете " Crossing Arms
 А заради това , че сте си били първите чакове в детски градини и са ви връткали на въртележки....няма да коментирам, но може да се разсъждава и по тезите на чичко Фройд  Mr. Green

 Може автора да е безидеен мъж, често срещана порода са  Rolling Eyes

# 9
# 10
  • Мнения: 4 665
Е, стига де...Много скуч това твоето. Виж под върбата от аватара ти би било къде по-романтично...

# 11
  • Мнения: 4 490
Дайте идея за място за пълва среща.
В леглото.  Mr. Green
Но ако сте деца - в детската градина е по-подходящо за пълва среща.  Wink

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Е, стига де...Много скуч това твоето. Виж под върбата от аватара ти би било къде по-романтично...

То под тази върба за първа среща не става.  След като момчето е оставило момичето да избира (което е тактическа грешка) логичното е да е така като съветват старите хора "сред хора" не става "от вратата и в гората под върбата"  ...

# 13
  • Мнения: 4 665
"от вратата и в гората под върбата"  ...
Явно практиката ти е такава. Аз не мисля, че една върба би ме склонила да вдигна краците на първа среща. Ти за това ли настояваш първократно?! Shocked Shocked Shocked Мръсник!

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не четеш какво съм написъл ...
повтарям:
То под тази върба за първа среща не става. 
не става "от вратата и в гората под върбата"  ...

Общи условия

Активация на акаунт