пак за тестовете за овулация

  • 3 789
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте, вече втори месец правя тестовете за овулация, и все тестовата ивица ми е по-бледа от контролната SadНаправо ми писва. Странно ми е  обаче друго, когато започна с тестовете ,тестовата ивица почти не се забелязва, след това става по наситене, остава така два дни, и след това пак почти не се забелязва ThinkingТа вземам да се чудя възможно ли е  въпреки че не е наситена колкото контролната в тези два дни когато е по-наситена да показва предстояща оволация ThinkingВие момичета как мислите, възможно ли е? Thinking
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 775
Същата работа и при мен, вече втори месец от както съм започнала с тестовете. Чета, че и при други момичета се получава. Според БТ овулацията ми е в деня, след деня с най-наситена втора чертичка. Чудя се, дали е възможно хормоните ми нещо да не са наред  newsm78.

# 2
  • Мнения: 304
Ако и двете ползвате тестове Овю направо ще започна да си мисля, че проблема е в тях. Преди няколко месеца ги използвах и аз и все беше по-бледа чертата, като изключа един, който погледнах и след 10-тте минути за отчитането и тогава беше по-наситена от контролната, но пък в опътването пише, че трябва да се отчита до 10-та минута. За това си ползвам само Клиър ову тест - там ми се струват по-отчетливи нещата, появяват се по-бързо чертите, не са толкова ярки колкото на овю-то, но се вижда достатъчно добре и съвпада с всичките ми други субективни усещания, т.като не меря температура.

# 3
  • София
  • Мнения: 232
Момичета и при мен Овю не отчита, а миналия месец с друг тест(забравих му името) имах категоричен положителен резултат за ову. Така, че проблема май не е в нашия телевизор! Може би е от марката. Аз лично повече няма да си взимам Овю...  Hug

# 4
  • Мнения: 1 775
Ако и двете ползвате тестове Овю направо ще започна да си мисля, че проблема е в тях.
Да, аз ползвам Овю. Като кажа в аптеката, че искам тестове за овулация направо Овю ми дават.

Момичета и при мен Овю не отчита, а миналия месец с друг тест(забравих му името) имах категоричен положителен резултат за ову. Така, че проблема май не е в нашия телевизор! Може би е от марката. Аз лично повече няма да си взимам Овю...  Hug
И аз няма повече да взимам Овю в такъв случай.

# 5
  • Мнения: 304
Не знам защо пробутват Овю-то в аптеките, аз изрично си искам Клиър ову. Е, бъркат си някъде по шкафовете, за да го изкарат, но го имат. Може би Овю има по-представителна опаковка. Но според мен не се справят с отчитането.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 576
И мене Овюто ми даваха само отрицателни месеци наред. В такава паника ме бяха хвърлили. После при прегледи се оказа че си имам овулация ,  когато тъпия тест ми дава бледа черта, тоест отрицателен.

# 7
  • Мнения: 941
При мен сигурно ОВУ отчете само КЛЕАР ОВУ ТЕСТ.
Факт е, че и за първи път започнах да го правя от 10-ия ден и той отчете наситена втора чертичка (това в месеца в който забременях).
Предните три месеца, като ходих на фоликуметрия и паралелно с това си правех тестове за ОВУ - нищо не засекох с тестовете (не помня какви ползвах  newsm78 )
Спомням си, че съм си правила по 3 теста на ден и трите показваха различно наситена втора чертичка.
Моята препоръка е - неразчитайте ОВУ-ти ви да е винаги около 14-ия ден. Изхабете още 5-6 лева и започнете от по-рано, от 8-9-ия ден с тестовете.

# 8
  • Мнения: 196
Здравейте, да ви помоля за малко помощ Embarassed.Нямах цикъл 3 месеца изписаха ми Оргаметрил (2 по 1)и ми дойде днес -кога да започна с тестовете за овулация . Blush

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Здравейте, да ви помоля за малко помощ Embarassed.Нямах цикъл 3 месеца изписаха ми Оргаметрил (2 по 1)и ми дойде днес -кога да започна с тестовете за овулация . Blush

На указанието на тестовете обикновенно има таблички, според дължината на цикъла ти, кой ден да ги започнеш. Някой имат овулация на 10ти ден, други на 18 ден.

# 10
  • Мнения: 1 054
И при мен Овю не показаха овулация! Заложих на Клиър, но и те имат някакви фалшиви. Като взех за първи път Клиър ову тогава овулацията ми се оказа малко по-късна, взех втора опаковка, за да не пропускам дни за тестване и външния й вид беше различен. Сега си пазя втората, защото там и контролната и тест линията си бяха съвсем нормални. Като взимах Клиър от аптеката първо ми предложиха Овю и аз отказах, а аптекарката се обърна и каза "ооо тогава ги връщам, щом не стават за нищо" , защото аз точно така се изразих Wink
А колкото до това, ако винаги имате бледа черта, просто събирайте тестовете и ги сравнявайте. Овулацията е в дена след най-наситената черта, дори да е бил отрицателен теста.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 908
Тези Овю тестове за нищо не стават.Отпреди когато следях овулацията с тях винаги ми показваше втора бледа черта,а аз съм имала овулация и престанах да ги ползвам,фоликуметрията си остава най-точния метод .

# 12
  • Мнения: 15
Здравейте, вече втори месец правя тестовете за овулация, и все тестовата ивица ми е по-бледа от контролната SadНаправо ми писва. Странно ми е  обаче друго, когато започна с тестовете ,тестовата ивица почти не се забелязва, след това става по наситене, остава така два дни, и след това пак почти не се забелязва ThinkingТа вземам да се чудя възможно ли е  въпреки че не е наситена колкото контролната в тези два дни когато е по-наситена да показва предстояща оволация ThinkingВие момичета как мислите, възможно ли е? Thinking
Благодаря предварително Simple Smile
Момичета, и аз имам подобен проблем с марката Oview- 5 теста за към 5лв., нито един път не показаха силно изразена втора чертичка #Cussing out все се кьориш за втора бледа.
Слава Богу ,че си купих Clear Ovu test- малко по-скъп около 10лв., но с него нямах тоя проблем наистина отчита с ярка наситена 2 линия.Сега него ползвам въпреки ,че още няма резултат Cry
дано скоро всички да видим 2 чертички ,но на теста за бременност.

Общи условия

Активация на акаунт