Ноктопластика и мигли в Пловдив

  • 6 125
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Момичета, исках да ви попитам къде в Пловдив ми препоръчвате да ида да си направя ноктопластика и къде знаете, че слагат мигли, от тези, които стоят по 2-3 седмици (ако не се бъркам). И ако може да споменавате и цени, но да са поносими. Не нещо от сорта на 100 лв само за мигли. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 142
Никой ли не знае, бе момичета?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 885
Миглите не седят по 1-2 седмици. На 3тия, максимум 4тия ден ги няма. Ако си слагаш на снопчета де.

# 3
  • Мнения: 6 206
На мен мигли са ми седяли 3 седмици, при това едната от седмиците на морето
Може и да си зависи от майстора

Препоръчвам ти и за двете Роси Трифонова
Салонът й е точно срещу винарна Бодила, в уличката, на Военна Болница

# 4
  • Мнения: 1 454
Тони, сестра ми си сложи и нейните също стояха ...ама 2 седмици...

И като говорим за мигли...в София някой да знае?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 88
Момичета, кажете по-евтина ноктопластика, че сега нямам много финанси, пък след по-малко от месец ми е балът? Моля ви! ХЕЛП!!! От Пловдив съм ...

# 6
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Момичета, кажете по-евтина ноктопластика, че сега нямам много финанси, пък след по-малко от месец ми е балът? Моля ви! ХЕЛП!!! От Пловдив съм ...
До колкото знам ноктопластиката е 60лв.,последния път толкова платих(преди 1год.)
Можеш и сама да си направиш домашна ноктопластика Peace Виж  : тук и тук   Дано съм била полезна  Hug

# 7
  • Мнения: 1 844
ноктопластика правят за 40 лв в един салон,който е точно на руски,на крустовището на руски и шести септември.
пак на тази цена е ноктопластиката в салон фейс на ул гладостон.
и на двете места съм си правила и ноктопластиката е качествена.
/става дума за пловдив/
колкото до мигли..в този салон файс слагат,не знам цената,но не вярвам да е кой знае колко,тъй като работят на поносими цени.

# 8
  • Мнения: 636
Аз пък искам да попитам за гел за ноктите някоя подходяща маникюристка

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 88
desinkata_85, страшно много ти благодаря!!!
Тъй като е крайно време да реша дали да са ми красиви ноктите на бала, тъй като моите така и не искат вече 18 години да пораснат  Laughing Дано и аз да се видя с красив маникюр!!! Благодаря ви, момичета!

# 10
  • Мнения: 9
побързай, че не останаха свободни часове за баловете.

# 11
  • Мнения: 93
а пък на мен бяха ми казали един салон където правят ноктопластика за 35 лева и е доста добра защото една пр си прави там

# 12
  • Мнения: 43
Маникюристката, при коята аз ходя, е много добра. Вече 1 година съм при нея и съм много доволна, слага и мигли, но незнам какви са цените. Иначе за ноктопластика 50 лева първия път и след това на поддръжка по 30 лв. Ако искаш мога да ти дам координати на ЛС Simple Smile Салонът е "Александра".

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 88
JuJu_, кажи къде е този салон, където правят ноктопластика за 35 лева?  Rolling Eyes
Защото почти не ми остана време ... Ще чакааам  Hug Praynig Hug

# 14
  • Мнения: 93
намира се след Каменицата.така ми казаха аз не съм ходила

Общи условия

Активация на акаунт