На море с детска количка

  • 1 103
  • 10
  •   1
Отговори
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Ще ходим с малкия /на 2год и 3 месеца/ на море. Питам се как се справяхте с децата на морето - повече ходеха и ги носехте или ползвахте количка? Моя разбойник не е много послушен и аз си мисля, че мога да го привързвам в нея като почне да прави истерии и да не слуша. Ако е уморен - ще може да поспи в нея. Все пак колко е удачна количката, как се справяхте по ресторантите с нея? Питам за българските градчета. А дали в ресторантите дават за малките високи столове за да сядат и те на масата?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Моя син беше на 1г. и 3м. миналата година и количката ни вършеше добра работа вечер, като се разхождахме, но е доста палав и постоянно искаше да слиза от нея, а сред толкова хора няма как да го пуснеш, през деня плажа ни беше близо и ходехме без нея, но тичахме като обезумели по плажа, защото не се спираше. Където и да седнехме да хапваме, не искаше да седи в количката, ставаш, мрънкаше, но все си мисля, че с количка ще е по-добре да бъдете.

# 2
  • Мнения: 11 003
Най-добре си вземете количката. Колкото и да тича и да не се спира, в един момент ще се спре и ще го сложите в нея. Не разчитай да получиш бебешки стол за хранене в нашите ресторанти, много малко са тези, които предлагат такава екстра.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
Количка сме ползвали само при първите две почивки с Габриела, съответно на 4 месеца и на година и 4 месеца. После си ходеше сама и седеше на нормален стол, ако в заведението няма детски.

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
С количка сме били на море, когато Максим беше на 1,2 години. На плажа спеше в нея, по заведенията пак спеше в нея.
В заведенията (по нашето Черноморие) не съм виждала столчета за храна на деца.
На следващата година вече бяхме без количка, но не сме имали проблеми, макар че и моят син не е от най-мирните Grinning

# 5
  • Мнения: 639
Ако в ежедневието си ползваш количка ,вземи си я пак,ако ли пък детето е свикнало да си ходи само и да си седи на нормален стол и не спи в количката ,не виждам смисъла от нея.Каквито са навиците на детето ,такива ще са му и на почивката ,няма нужда от промяна там.

# 6
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Благодаря ви момичета! То си е предизвикателство с дете на море, ще видим как ще е. Най-вероятно ще я вземем, пък там според случая ще решавам.

# 7
  • Мнения: 540
Благодаря ви момичета! То си е предизвикателство с дете на море, ще видим как ще е. Най-вероятно ще я вземем, пък там според случая ще решавам.
така е най- добре вземи я пък там ще прецениш

# 8
  • София
  • Мнения: 3 880
стига той да иска да седи в нея - взимайте я. моят още откакто проходи беше цяла мъка да го накарам да седне в количката...

# 9
  • Мнения: 4 784
Без количката не тръгваме никъде. Особено, на места, където ще има ходене и обикаляне не мога да си представя да сме без нея.

# 10
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
По-добре си вземи количката. Ще ти свърши страхотна работа, много ще те улесни.

Хубава ваканция!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт