Цени на дизайнерски услуги?

  • 2 461
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Предстои ни оправяне на апартамент. От много разглеждане повече се обърках. Някой ползвал ли е услугите на дизайнер - изготвяне на целия проект. За каква сума става въпрос?

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
има теми потърси

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И на мен ще ми е интересно, но ми се иска и нещо като архитект май за да се намеси, да раздвижи стените. Идея нямам, колко струва подобно удоволствие? newsm78

# 3
  • Мнения: 119
Ние се обърнахме към услугите на интериорен дизайнер за всекидневната, коридора и банята. Ще ни излезе грубо към 1200лв. Офертата включва заснемане на помещенията и изготвяне на архитектурна  подложка, изготвяне план събаряне и изграждане, изготвяне задание за частична промяна на ВиК инсталация, изготвяне задание за частична промяна на електрическа инсталация и осветление, изготвяне работни чертежи за окачени тавани и декорации от гипскартон, изготвяне на количествени сметки за квадратури на стени, подови настилки, первази и др., съдействие при поръчка на корпусна мебел, подпрозоречни плоскости, стенни декорации и други детайли в интериора и разработване на интериорни проекти за помещенията. Това съм го копи-пейстнала от договора.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
  И аз се интересувам от такава услуга Абрa би ли пуснала кординати или тук или на лични  Hug

# 5
  • Мнения: 119
Kimba77, писах ти на лични.  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 801
На нас ни излезе 800 лв. всичко, което Абра е написала за около 50 кв. апартамент  Peace

Общи условия

Активация на акаунт