Почивка на море,но в апартамент...

  • 1 332
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 180
Тази година ще ходим на море в пълен състав-с малката.Искам да наема апартамент с кухня.Има много предложения,но аз моля да споделите личните с впечатления-място,цени,удобства.Ние предпочитаме южното Черноморие-Поморие,Несебър.

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Миналото лято бяхме точно на Поморие в апартамент - напълно оборудван за малко дете. В кухнята имаше всичко необходимо - котлони, микровълнова, хладилник, посуда. Струваше ни по 90лв. на ден. Представляваше една отделна спалня, едно голямо помещение - хол и кухн.бокс, просторна баня, коридор и тераса, имаше СОД, в нов, луксозен блок, много добре беше обзаведен и самият апартамент. Намираше се на 5мин. от плажа и на 10мин. от центъра. Ако те устройва и проявяваш интерес мога да ти дам телефони или линк, ако все още се дава под наем де!

# 2
Здравей, мога да ти кажа да отидете в Поморие , ние с моето семейство от много години ходим там и нямаме никакви оплаквания, плажа е страхотен, заведенията също с приемливи цени, земи си апартамент в старият град ще ти излезе не повече от 40-60 вечер мога даже телефони да ти дам

# 3
  • Мнения: X
Виж това:Комплекс "Аполон"-намира се м/у Равда и Несебър,на втора линия е/на 3 мин.от плажа с корабчето/.Много е чисто и добре поддържано-и самите апартаменти и басейна в комплекса.Миналата година останахме много доволни/с две малки деца-едното почти бебе/,тази година пак сме резервирали.Цената на малък апартамент е 60лв,на голям/с две спални/-110лв./актуални са цените/

# 4
  • Мнения: 180
Сveti1707,може ли телефони?Цената ме устройва,дано условията да са добри,аз не търся лукс(то и за тези пари)Ние сме ходили в Поморие,но в частна квартира без кухня Сега обаче бих искала да приготвям част от храната на малката,та затова търся с кухня

# 5
  • Мнения: 273
Ние бяхме в един комплекс в св. Влас. Апартамента беше много приличен - голяма спалня, хол с пълно кухненско оборудване и посуда и разтегателен диван, голяма тераса с гледка към морето и басейна и стуваше 70 лв. Басейна е с детска секция и се ползва безплатно. Плажа е много хубав и е на 100-150 метра, има  и анимация за децата. До басейна има ресторант/бистро. Менюто не е кой знае колко богато, но е вкусно и прясно и всеки ден има обедно меню /всички готвените ястия са по 3.20 лв./ Ако искаш мога да ти пратя снимките ни на лични, за да добиеш представа.

# 6
  • Мнения: 267
Е, аз пък ви предлагам една чудесна почивка в луксозен апартамент с невероятна гледка  към морето, с.Равда, в нов комплекс, с басейни ,барче ,охрана и паркинг ,детски кът  , само на крачка от големият плаж /не този с водораслите/ в Равда, цената е 70лв. на ден за апартамента, ето вижте : , гледка .
За 5 души ,дневна с кухня бокс, спалня, детски кът ,баня +WC

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 14:05 от Ani ot Burgas

# 7
  • Мнения: 180
Joana,ще съм благодарна за повече е инфо В Свети Влас не сме ходили,но курорта е прехвален и сигурно е хубаво

# 8
  • Мнения: 273
Няма проблем glezan4e, питай какво още те интересува. Пращам ти снимки на ЛС.

# 9
  • Мнения: 180
Joana,а как се казва комплекса?Имаш ли телефони?

# 10
  • Мнения: 273
Да, това е комлекс Лазур от комплекса на братя Диневи. Ще ти пратя телефон.

Общи условия

Активация на акаунт