Добър гинеколог-диагностик във Варна?

  • 3 970
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Здравейте, поразрових темите за гинеколозите във Варна, но всички те касаеха само акушер-гинеколозите.
Бих искала да ми препоръчате добър диагностик, който да успее да определи защо имам интраменструално кървене. Била съм на преглед при д-р Даниела Станева, която на 'око' ми определи недостиг на естроген и ми изписа цял куп хормонални препарати. С д-р Капка Атанасова ситуацията бе сходна. Препоръчаха ми д-р Г.Георгиев, но не знам дали би могъл да 'ми свърши работа', защото, първо е залят с работа с бременни и раждащи жени, второ, това, че е добър акушер, не значи, че е и добър диагностик.
Ще ви бъда благодарна за отговорите.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Д-р Валентин Марков, шеф на АГ -отделението-Военна Болница...
пон-сряда-петък, от 15.00h ,тел: 386-395
Има много добри отзиви за него като аг-специалист, не изражда бебета

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Благодаря за бързия отговор.  bouquet

# 3
  • Мнения: 263
 Бих искала да използвам темата и да попитам д-р Валентин Марков, дали работи със здравната каса. Ако не работи някой може ли да ми препоръча координати на добри гинеколози-диагностици, работещи по здравна каса във Варна./не съм от Варна/ Благодаря предварително!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 337
Здравей,

Бих ти препоръчала д-р Г.Георгиев, ще  ти свърши работа и няма да те пренебрегне в никакъв случай заради родилките!

Също така 100% ще си доволна и от д-р Атанасов- при него няма такива диагнози на око,както ти се е случило...

Ако искаш координати и на двамата пиши ми на лични.УСПЕХ Peace

# 5
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Д-р Савулева, за мен лично е много добър специалист, не работи със здравната каса.

Общи условия

Активация на акаунт