цени на блиндирани врати?

  • 9 399
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
Знаете ли колко горе долу струва една блиндирана врата, че ми се иска да си сменим нашата, а нямам представа какви са цените. Чувам, че на Солид били хубави, но в сайта им няма цени.

# 1
  • Мнения: 3 360
http://www.anrad-bg.com/products_opm1.htm

Ето на това попаднах,но мисля и  на по-ниски цени се намират Peace

# 2
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Нашата е от Тунадор-1350 лв с транспорта от Русе до Разград,монтажа безплатен.

http://www.tunadorbg.com/

Нашата е от серията Голд-2,втората врата.

# 3
  • Мнения: 187
Ние си поръчахме блиндирана врата от фирма Солид.След обикаляне по разни фирми преценихме, че системите им на заключване са по-стабилни или поне се надяваме.Нашата врата ни излезе 1700лв. и е един от евтините варианти така,че цените им вървят нагоре и са в euro.Предлагат различни екстри най-добре отиваш в офиса и преценяш на място.

# 4
  • Мнения: 210
каракашев и син,
супер готини и коректни,1200 лв. ми излезе.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
ЦЕНИТЕ СА МЕЖДУ 350 И 10500 ЛВ. ЗАВИСИ КАКВО ТИ ТРЯБВА И КАКВА СУМА СИ ГОТОВА ДА ОТДЕЛИШ! И НИЕ СИ ВЗЕХМЕ ОТ СОЛИД  Peace

# 6
  • Мнения: 5 178
Зависи от вратата и какво разбираш под блиндирана
ако за теб блиндирана= взривоустойчива мин 3 хил
ако просто искаш добро заключване има варианти от 400 до 5 хил. лв.
Зависи много от вида на покритието, : МДФ, фолио или  естествен фурнир

# 7
Искам да споделя нещо с вас относно блиндираните врати.
Решихме с мъжа да си поръчаме блиндирана врата.Отиваме в магазина и се почва едно омайване,едно чудо.Както и да е поръчваме я цена 650лв. Идват да я поставят и какво да види мъжа ми?Ще я слагат с теракол  Shocked Shocked Shocked....
Мъжа ми като го видя и каза,че не я иска тази врата,защото теракола на ламарина,стомана и желязо не хваща!!!
Монтажниците нищо не казаха, само се съгласиха с мъжа ми,че с теракол не е добре.И решаваме да отиваме в офиса да си искаме парите.И шефа на магазина започва да ни увещава как с теракол нямало проблеми и тем подобни глупости.Как то и да е след един час увещания вид , че ние сме непреклонни и ни върна парите.И се развика на монтажниците,че не можели да ни убедят!!!!
И само да добавя,че съм от София.Фирмата е формет или формед.

Общи условия

Активация на акаунт