При вас така ли беше?

  • 2 083
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Здравейте, в ,38-та седмица съм вече и бебо не шава толкова както преди. При вас така ли беше и нормално ли е това?

# 1
  • Мнения: 99
Здравейте,момичета!И на мен ми се мъдреше такава тема в главата,но все отлагах пускането й.Аз също съм към края на бременността си и забелязвам,че бебовците не ритат толкова упорито вече.Усеща се по-скоро едно нежничко шаване.Естествено е мястото да е малко вече и затова и движенията са ограничени.Да видим какво ще споделят другите мами Hug

# 2
  • Мнения: 127
Ами да,по-малко риташе,но пък по силно.Спомням си как една вечер мъжът ми се прибра от работа и говореше нещо на корема ми и реши да го цунка Heart Eyes и в този момент сина ми го изрита в муцуната Crazy От тогава се бъзикаме,че още нероден се катери на баща си по главата.
До колкото знам,по-слабите движения се дължат на факта,че мястото в корема на мама е по-ограничено.

# 3
  • Мнения: 342
 Laughing И нашият тати получи ритник по муцуната и той понеже не очакваше се стресна. Много се смяхме. Но това беше преди около седцица и половина. Сега сме много кротки и по-скоро усещам някакво превъртане и наместване отколкото по-силни удари.

# 4
  • Мнения: 216
Здравейте, в ,38-та седмица съм вече и бебо не шава толкова както преди. При вас така ли беше и нормално ли е това?
ДА съвсем нормално е-вече му е тясничко в корема на мама,но пък за сметка на това е по силен бебчо Simple Smile

# 5
  • Мнения: 10 983
Да, нормално е Simple Smile Вече няма толкова място да се вихри, тесничко му е.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Да, нормално е Simple Smile Вече няма толкова място да се вихри, тесничко му е.


 Peace

Моята бебека едва я усещах в края, очаквах да е по активна, но явно наистина е нямала много място. Леко ме побутваше само. Нормално е, някои бебета са по активни, други по малко. Не се притеснявай. Леко раждане и наи-сладкото бебче  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 695
Да, по-малко ритат накрая, защото имат по-малко място.
Моята лекарка ми беше казала да броя по 20 удара на ден.  Peace

# 8
  • Мнения: 203
Аз знам че е напълно нормално...тъй като то е вече доста голямо, а мястото му е ограничено...за сметка на това когато рита е доста силно. Не се притеснявай всичко е ОК. Леко раждане и  здраво бебче...  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591
Е, то си е до бебе, но... ако успееш да улучиш поза, която на бебока не е удобна, ще усетиш остър протест!

# 10
  • Мнения: 9 973
 Grinningтака си е

# 11
  • Мнения: 864
Нормално е,защото на човечето му е тесничко вече  Grinning

# 12
  • Мнения: 4 753
Нормално е, освен това бебето трябва вече да се намества с главата надолу...

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ДА съвсем нормално е-вече му е тясничко в корема на мама,но пък за сметка на това е по силен бебчо Simple Smile
Peace

# 14
  • Мнения: 2 960
Напълно нормално е,ако в началото коремчето ти му е било ,като обширен тристаен апартамент , hahahaсега се свива в тясна -тясна боксониерка.Кураж ,спокойствие и леко раждане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт