Към мамите, ползвали количка Хоук

  • 839
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Мамчета ,моля ви да помогнете: Харизаха ми една количка на Хоук, нещо такова е http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1332
Но ми я дадоха отворена и вече 10 дни не мога да открия как се сгъва  ooooh!. Ако може някой да помогне, ще съм мноооого благодарна  Hug

# 1
  • Мнения: 94
Май няма да го обясня много добре, но от двете страни по средата /точно където са двата пластмасови кръгове на дръжките на снимката/ има едни издадени малко ръчки и ги дърпаш на горе и тя се сгъва като сандвич.Уф не знам как по-добре да го обясня, мен много ме измъчи тази количка, много е стабилна, но точно сгъването хич не са го дообмислили и дори сгъната е доста обемна.

# 2
  • Мнения: 502
aз съм с друг модел на хаук, пак летен. отзад трябва да има една дръжка, която се издърпва нагоре, след това има едни метални решетки, които се бутат надолу и количката трябва да се сгъне като облегалката пада надолу към седалката и така се сгъва като чадър. дано да ти помогне това обяснение.

# 3
  • Мнения: 48
Делинда, много ти благодаря Hug Открих лостчетата!!! Господ здраве да ти дава Heart Eyes
elisinia, благодаря и на теб- другата ми количка е от тези, дето се сгъват като чадър. но принципът е различен и за това така дълго се чудих.

# 4
  • Мнения: 48
Делинда, още един въпрос: прала ли си гюрука на количката? Аз го свалих, изкарах желязото и го изпрах, ама сега не мога да нанижа пак този полукръг, защото в двата му края има по един пластмасов накрайник , който пречи. Та ако имаш опит с това...помогни  Confused

Общи условия

Активация на акаунт