Смяна на памперса

  • 3 824
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Кога и спряхте ли изобщо да мажете с кремче за подсичане при смяна на памперса?
Вчера ми направиха забележка, че си изнежвам детето, което е на 6 м., като го мажа с кремче за подсичане при всяка смяна на памперса та реших да питам вие как действате. Мисля че ние сме си по принцип с по чувствителна кожа, кое бебе не е, но на него му почервенява кожата дори на мястото където са ръцете на човека, който го държи. Освен това дупето ни се изрина при смяна на кърпичките за дупе от Nivea с Памперс Clean and Play.

# 1
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Мажех първите 2-3 месеца - сега не. Само, ако се зачерви леко дупето - тогава, но това се случва много рядко при нас.

# 2
  • Мнения: 1 195
До 6-ти месец редовно го мажех при всяка смяна.
Сега го мажа сутрин, обед и вечер за всеки случай  Peace

# 3
  • Мнения: 6 461
Когато слагах памперси на децата ми почти винаги ги мажех с кремче.
Това си беше по моя преценка.

# 4
  • Мнения: 780
Никога не съм мажела с крем против подсичане, освен ако не е подсечено.Мия дупето и мажа обилно с олио или лосион.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 64
И аз мажех почти винаги с крем почти до 10 месеца сега при зачервяване само.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Никога не съм мажела при всяка смяна на памперса, а само при нужда. Досега ми се е налагало да го мажа само 3-4 пъти.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 742
На 2месеца и половина спрях да мажа заради жегите.Преди това мажех с олио цялото тяло.Не сме се подсичали.

# 8
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
мажа при необходимост само

# 9
  • малкия град
  • Мнения: 127
Мажа само, когато е подсечено, винаги така съм практикувала.

# 10
  • Мнения: 8 207
Никога не съм му мазала дупето, но и той не се е подсичал. 2-3 пъти е имал леко зачервяване през първия месец, когато имаше и повече гънки. Само че беше лека подсечка около вратлето. Явно си е до чувствителност.

# 11
  • Мнения: 3 929
Докато беше бебе, мажех при всяка смяна на памперса. Сега продължавам да го мажа, но когато има нужда.

# 12
  • Мнения: 10 982
До 1 г. мажех дупето с крем при всяка смяна на памперса. Сега мажа само ако има нещо зачервено, но се случва рядко. Досега никога не се е подсичала и не се е обривала от мокри кърпи. Специално от тези на Pampers съм много доволна.

# 13
  • Мнения: 2 593
Винаги съм мажела само ако има нужда,иначе-не.Но не са се и подсичали,де.

# 14
  • Мнения: 2 005
Не съм го мазала постоянно , само при нужда  Peace

Общи условия

Активация на акаунт