Планирате ли живота си

  • 3 886
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Повечето хора планират деня,месеца,годината.Мислят години напред какво ще направят,как ще го направят и т.н. За мен честно казано това е изгубено време.Планираш нещо и като дойде планирания миг-хоп изниква някакво непредвидено обстоятелство и плана се проваля.И тогава започва повторно планиране ... и така до безкрай.Как мислите,трябва ли да живеем по план или да мислим 5 минути напред?

# 1
  • Мнения: 2 613
планирам съвсем близкото бъдеще(до седмица,две),и то в най-общи линии

# 2
  • Мнения: 840
Ами общо взето планирам. Не чак за далечното бъдеще, ама си имам някакви планове за живота. Дано се реализират  Peace

# 3
  • Мнения: 223
планирам, само в най-близко бъдеще..седмица ,2...месец...
вече не смея да правя прогнози за нещо по-далечно
напоследък мноого ми се натрупа  Confused, от което ме боли...от загуба ....

затова- в момента съм на "яж, пий и си носи новите дрехи, че не се знае дали ще дойде утре"
  Tired

# 4
  • Мнения: 1 447
Не планирам нещата за повече от седмица,не виждам смисъл.Имала съм планове които доста често се провалят,затова почти не правя  особено в далечното бъдеще.

# 5
  • Мнения: 516
Не. Живея щастливо.

# 6
  • Мнения: 2 448
Искам да мога да планирам, но за съжаление не се получава.  ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 388
Не. И така ми е по-добре, плановете ми не се провалят.

# 8
  • Мнения: 70
Животът е това, което става, докато ние кроим други планове Simple Smile
Не помня на кого беше тази мисъл, но аз постоянно кроя планове и те постоянно търпят наложена от външни фактори модификация.

# 9
  • Мнения: 3 268
Животът е това,което ти се случва,докато си правиш планове за него.В този ред на мисли,не обичам много да планирам.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 430
Общо взето ДА!Но плановете най-вече са за близкото бъдеще

# 11
  • София
  • Мнения: 351
Не.Защото като планирам нещо, накрая се случва точно обратното Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 352
Да, планирам и много рядко плановете ми се провалят. Обмислям и резервни варианти, в случай на провал. Така ми е по-лесен и подреден живота и не се оставям на течението.

# 13
  • Мнения: 95
"Живота е това, което ни е случва докато кроим планове за него" Джон Ленън
Да обичам да планирам някои моменти в живота си, но се сещам честичко за по - горе посоченото!

# 14
  • в Низината
  • Мнения: 705
Преди си правех планове за далечното бъдеще. Сега - най-много за месец-два напред, но рядко. Обстоятелствата в настоящия момент не ми позволяват да планирам за повече от седмица.

Общи условия

Активация на акаунт