Ще ходите ли днес да се поклоните

  • 3 339
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Ще отидете ли днес да се поклоните на трите най-свети икони на България - Рилската, Троянската и Бачковската Света Богородица които пристигат днес в София. Говори се че трите събрани заедно вършат чудеса които дори не можете да си представите. Имали огромна сила и енергия около тях. Ние от провинцията малко завиждаме на софиянци че само за тях се прави това събиране на трите свещенни икони.
Между другото може да се каже че иконите пристигат в София наистина подобаващо, с гръм и трясък и то какъв гръм...

# 1
  • Мнения: 2 448
Не, няма да отида. Не вярвам в чудодейни икони.  Crossing Arms

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
няма чудеса. за съжаление.

# 3
  • Мнения: 89
Няма за какво да ни завиждате.Центъра е затворен заради тях да не говорим,че не можеш да се добереш до тях,ако щеш да спиш там.Хора идват от къде ли не за да ги зърнат,но не всички успяват за съжаление.Аз съм ги виждала всичките,но по отделно  Naughty По темата не ми се спи там, за това няма да отида,а и гъмжи от полицаи,които май всяват повече безредици от самите посетители .   bouquet

# 4
  • Мнения: X
Да, ще ида, след работа.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Колко дни ще бъдат в "Александър Невски", имате ли информация?

# 6
  • София
  • Мнения: 203
Бих отишла, но имам много работа цял ден днес, за съжаление. А чудеса има, вярвам в това.

# 7
  • Мнения: 89
До колкото знам ще са три дни тук.

# 8
  • Мнения: 4 841
Колко дни ще бъдат в "Александър Невски", имате ли информация?
Четох изказване на представител от Светия синод, че ще стоят, докато има желаещи да ги видят. Седмица-две - колкото-толкова.

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
няма чудеса. за съжаление.
Има  Grinning


Иначе по темата :
Да , бих отишла  Grinning
....ако намеря временце покрай грижете за малчо

# 10
  • Мнения: 1 212
Бих отишла ...  Peace
Пък вие  ....  " От провинцията  Wink "  ... заповядайте също  Hug
Носете и противогази , за всеки случай .
Така ефектът от чудодейните сили , казват би бил по голям  Sunglasses

# 11
  • София
  • Мнения: 4 865
Не виждам смисъл да се покланям на предмети. Това няма нищо общо с чудесата и вярата.

# 12
  • Мнения: 604
Да бих отишла ако бях в България·

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не виждам смисъл да се покланям на предмети. Това няма нищо общо с чудесата и вярата.
  bouquet

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Говори се че трите събрани заедно вършат чудеса които дори не можете да си представите. Имали огромна сила и енергия около тях.
О, какво чудо сътвориха - толкова голяма енергия, чак взривоопасна, благодаря, не ги ща тук. Може би единственото чудо е, че няма пострадали, но това е повече случайност.

Общи условия

Активация на акаунт