Спане покорем в 1-я триместър на бременността

  • 2 938
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте момичета, в 1-те 3 месеца на бременността ми (все още не знаех за нея)имаше случаи в които спах по корем.Дали това по някакъв начин може да е навредило на плода.
Предварително ви благодаря за отговорите.

# 1
  • Мнения: 695
Аз си спях по корем докато не ми стана неудобно. Не мисля, че е опасно, ако ти самата не чувстваш дискомфорт.

# 2
  • Мнения: 125
Споко! Нищо не е и усетил плода Wink Проблем е след 5-тия месец някъде...

# 3
  • Мнения: 2 960
в такава начална бременност няма проблем.

# 4
  • Мнения: 850
             Не мисля , че е проблем ! Аз още си спя по корем но това което ми пречи е болезнените гърди а не коремчето. Не се тревожи всичко е ок!   bouquet

# 5
  • Мнения: 840
Споко, аз до доста по-късничко си спах по корем. Просто така си ми беше удобно Grinning Не мисля, че с това съм увредила плода  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 795
И аз не смятам, че е проблем, аз обаче не мога да спя по корем заради гърдите Cry

# 7
  • Мнения: 99
Аз също мисля,че няма проблем в началото да се спинка по корем.Спинкай сега ,както ти е удобно,че после място няма да можеш да си намериш Laughing

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Щом не те е боляло или убивало, няма проблем. лично на мене още в началото почна да ми убива и ако легна по корем, както много обичах, ми причиняваше болка.

# 9
  • Мнения: 428
Няма проблем, с нищо не си навредила на бебето Peace Скоро и да ти се иска няма да можеш да спиш така Laughing

# 10
  • Мнения: 3 388
Аз си спях по корем докато не ми стана неудобно. 

И аз така  Peace

# 11
  • Мнения: 65
Споко! Аз спях по корем едва ли не до последно, докато вече не можех да лежа върху него, но пък се извъртах странично. Нищо му няма на бебо, той е защитен от околоплодните води, а и в първите месеци е толкова малък, че се шири на достатъчно място  Grinning

# 12
  • Мнения: 4 784
Нищо тревожно няма. Щом си се чувствала комфортно и щом си добре...

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
И аз в началото спях по корем, това ми е любимата поза за сън. Но като ми стана неудобно, смених позата.

# 14
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 654
С първата си бременност спях до края по корем. По друг начин немога. Немисля, че има пробрем! Сега отново така Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт