Clostilbegyt и температура?

  • 1 042
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 868
Здравейте, от този месец съм на клостилбегит, от 4 до 9 ден 2 пъти по едно на ден.
Утре ми е последен ден на прием и от днес ми е доста зле и сега се чудя дали може да е от препарата.Вдигнах температура и ми се увеличи доста ЦС, имам и болки в кръста.
Моля ако някой знае нещо да сподели.
Утре ще отида на доктор да видим яйчниците.
Мерси на всички предварително Hug

# 1
  • Мнения: 2 382
Според мен не може да се каже конкретно от какво е ,защото сега и времето е едно никакво,има и разни вируси,които циркулират.
На мен също ми понесе доста зле и имах и лека температура.
Ако си направила повече фоликули е нормално да има болки Peace

# 2
  • Мнения: 1 868
Мислех, че ми е рано за големи фоликули, само 8ми ден! Ама и аз не знам, може при мен да е така.

# 3
  • Мнения: 2 382
8 ден хич не е рано .Понякога инсетата се налага да се правят на 11 ден,дори ову-то да ти е на 14 по принцип.Всичко зависи от това как реагираш на стимулацията.

# 4
  • Мнения: 1 868
Току що си направих тест за ОВУ за да съм спикойна до утре и показа бледа втора черта.Явно наближава.Мерси, че си бъбриш с мен Hug

# 5
  • Мнения: 7 263
motoneti аз от другия месец ще съм на клостилбегит по подобна на твоята схема. Докторът ме предупреди, че може да имам неразположения и болки и също така, че ОВУ-то може да е по-ранно - 10-12 ден. Единственото, което забравих да го попитам беше дали при положение че си взимал клостиблегит ОВУ тестовете отчитат вярно. Колкото до температурата newsm78 дали е от това, може само да се предполага.

# 6
  • Мнения: 1 868
Кофти работа нещо взе да ме наболява гърло Cry
Май съм се поразболяла и сигурно като се е събрало и с стимулацията, вече май ще е по лесно да кажа къде не чувствам дискомфорт.Дано се оправя бързо, че не мога да изпускам бебеправенето  Cry

# 7
  • Мнения: 20
При мен имаше лека температура, болки ниско в областта на малкия таз и топли вълни. Всичко отшумя няколко дни след инсеминацията.
Успех!

# 8
  • Мнения: 1 868
Мерси на всички, утре съм на доктор и после ще пиша Hug

# 9
  • Мнения: 1 868
Сега се връщам от доктор и да се отчета Simple Smile
В двата яйчника по 3 фоликула, всичките общо 6 са по 13мм.Има и около 5-6 дребни.
А за мой късмет ooooh! съм с нещо вирусно и температура 39, добре, че има време докато узреят, дано успея да се излекувам.

# 10
  • Мнения: 1 868
Пак имам проблем Cry
Получих ръждиво зацапване, моля кажете имам ли причина да се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт