Чудо във Видинско село, ли????

  • 2 867
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Вчера ми казаха,че по някакви новини са показали снимка направена на мобилен как по време на скорошна бюря над една от къщите се е появила някаква светлина.
Незнам по коя телевизия е било, неможаха да ми кажат
Някой да знае нещо по въпроса?

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 839
Ами щом е било при буря, светкавица ще да е  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 331
каква светлина, какви пет лева. Бяхме на вилата 40 часа без ток заради бурята. В тоя край чудеса няма, има само липса на ток и вода при най-малкия дъжд.

# 3
  • Мнения: 126
За това ли става въпрос:
http://www.vbox7.com/play:52bb68da
Уникално е

# 4
  • Мнения: 2 386
 Tired Аман.

# 5
  • София
  • Мнения: 708
Интересно.....   Thinking

# 6
  • Мнения: 2 475
Ама фигурата наистина прилича на разпнатия Христос.
А защо е огнена,не разбрах Thinking

# 7
  • Мнения: 212
А защо е огнена,не разбрах Thinking

Много просто. Ако не беше огнена, а някакъв друг тъмен цвят, нямаше да се вижда на фона на тъмното небе. Трябва да е огнена за да може добре да изпъкне на тъмния фон и да могат да я заснемат качествено. Иначе нищо нямаше да се вижда и нямаше какво да излъчат като кадри... Мислете малко преди да задавате елементарни въпроси...

# 8
  • Мнения: 1 447
Леле какво става напоследък,духове в бензиностанция сега и тази фигура.На мен наистина ми прилича на Христос.

# 9
  • Мнения: 1 447
.. Мислете малко преди да задавате елементарни въпроси...
Е.........Боби недей така с лошото.Момичето не знае и затова пита.Ти винаги ли всичко знаеш?

# 10
  • Мнения: 2 475
[... Мислете малко преди да задавате елементарни въпроси...

Борка,и друг път съм ти казвала да се научиш да спазваш добрия тон.В твой интерес е.
Съжалявам,ако си се напънал да отговаряш на елементарния ми въпрос,но наистина ми беше чудно от къде се е взела тази огнена фигура.А отговор от теб така и не получих.

# 11
  • Мнения: 604
Ммм да·Интересно явление-поне за мен·

# 12
  • Мнения: 2 448
Чудо голямо, няма що. Някакво светлинно природно явление и веднага - Христос.  doh

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Страшна работа, ей Thinking

# 14
  • Мнения: 678
Красиво е, а какво точно е сигурно биха могли да обяснят физиците.

Общи условия

Активация на акаунт