Космите при мъжете

  • 37 001
  • 196
  •   2
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Има ли за вас значение депилацията при мъжете?
Как предпочитате -гладки, по-натурални (тук не говоря за много тежки случаи) или за вас е без значение?
Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?
И според вас вярна ли е теорията че младите момичета предпочитат обезкосмени мъже, а по-зрелите жени- напротив?

# 1
  • Мнения: 4 678
Аз е обезкосмявам 100% по цялото тяло,не жена ми и харесва Peace

# 2
  • Мнения: 212

Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?


Може естествено. На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Може естествено. На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....
...бих добавила и м/у зъбите

# 4
  • София
  • Мнения: 708

Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?


Може естествено. На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....

 Laughing  наистина звучи кофти. Ма тая жена с колко дълги и гъсти косми е била ега ти?!

# 5
  • Мнения: 80
Това предпетъчна тема ли е ??? Laughing Laughing Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 708
Това предпетъчна тема ли е ??? Laughing Laughing Laughing

бе нараво си е петъчна, ма не ми се чакаше до утре  Laughing

# 7
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


 Laughing  наистина звучи кофти. Ма тая жена с колко дълги и гъсти косми е била ега ти?!
Така като ги описва той явно са били с дължина на спагети  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 212

 Laughing  наистина звучи кофти. Ма тая жена с колко дълги и гъсти косми е била ега ти?!

Ми не бе. Не бяха особено дълги и гъсти. Нещо като прическа беше оформена така да се каже Simple Smile
Ама и късите дразнят даже повече защото не можеш да ги извадиш от устата и гърлото. Ако е някой дълъг и къдрав, да бръкнеш с ръка и да го извадиш, ама къс и къдрав е по-гадно.

Няма да се намесвам повече защото темата все пак е за космите при мъжете а там не съм особено компетентен Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 991
Не харесвам обезкосмени мъже. Rolling Eyes

Тя една колежка ме бъзикаше вчера, като питах за някакъв дали е с дълга коса и брада, че съм си падала само по някви космати типове  Joy

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Еовин Wink

..Буги Барабата  Sunglasses

# 11
  • София
  • Мнения: 708

Ми не бе. Не бяха особено дълги и гъсти. Нещо като прическа беше оформена така да се каже Simple Smile
Ама и късите дразнят даже повече защото не можеш да ги извадиш от устата и гърлото. Ако е някой дълъг и къдрав, да бръкнеш с ръка и да го извадиш, ама къс и къдрав е по-гадно.

Няма да се намесвам повече защото темата все пак е за космите при мъжете а там не съм особено компетентен Simple Smile

 Joy  кофти...

а иначе по темата можеш да кажеш дали ти се обезкосмяваш и как повече те харесват  Wink

# 12
  • Мнения: 7 723

Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?


Може естествено. На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....
ShockedА обеща на никой да не казваш  Crossing Arms
Боре, вече се епилирах и не изглеждам чак така Flutter

Аз пък, ако не си заровя пръстите в космат мъжки гръб не мога.
Не ми е романтично някак си...
Не ги разбирам мъжете...що им е да се обезкосмяват? Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 5 693
Харесват ми епилирани мъже  Party
Мъжа ми се обзкосмява и е страхотно иначее.... Mr. Greenпреплитане,замятане и тем подобни в устата и между зъбките  Mr. Green hahaha Joy Joy hahaha

# 14
  • Мнения: 1 925
Твърдо "ЗА" епилирането при мъжете  Peace Определено не ми действат добре на сексуалното ми желание космите  Sick
офф, така ми се беше скапало настроението, но поста на Борис ме развесели
Peace  Joy

Общи условия

Активация на акаунт