Аз ли луднах днес ...или вярвяте ли в магии и теМ подобни ?

  • 5 359
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Аз съм от умерените скептици. Съмнявам се че ги има (магиите де), но не и не отхвърлям възможността за ..абе и аз не знам какво.
Но! Елате та вижте свеки: от света вода ненапита, та на ходжи и врачки ли не ходи да разделя девер ми от приятелката му, на бившата на съпруга си, на кой ли не,  Rolling Eyes на нас за късмет ( навремето), караше ме да нося едно "мускалче" в сутиена си моля ви се, да не можели били да ни вредят или даже и не помня вече за какво ми беше казала точно че е  ooooh! Да бе! И аз познайте как чинно го сложих в някакъв шкаф, а после ми се загуби от поглед.

Както и да е. Имам предвид, че си е върла привърженичка на тези неща.

Та в момента е в чужбина. И майка ми е там. Те са си дружки по принцип. С мен не е говорила от вече година сигурно, но сега майка ми като си дойде за малко, О БОЖЕ какво благоволение свисше (даже не съм сигурна че така се пише)- свеки ми пратила едно черно потниче, абе...не е лошо. Тя иначе е добра в това, а и познава вкуса ми. До днес (вече 2 седм как е у нас) не го бях обличала, метнах го в шкафа и го зарязах, но сутринта ми трябваше нещо черно и го мернах. Викам си: абе я да видя как ще стои с нея. Облякох я! Дали минаха и 5 мин ( въртене пред огледалото  Mr. Green), е като взе да ме стяга гърлото, пусто не мога да дишам, като се запрозявах... Стана ми едно гадно... Е, не съм се затръшкала да умирам, но беше много неприятно усещане за тежест в гърдите. Светна ми една крушка в главата, хем си викам, ама и ти се един идиот, хем на бегом свалих потника и в близкия ъгъл. Къде вика баба ми: За вас лъжа - за мен истина....мина ми....

От сутринта се чудя аз ли изпреках днес, внушавам ли си... или пък ...кой знае. И реших да питам и вас

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 14:16 от wee.jess

# 1
  • Мнения: 4 371
Защо смяташ, че ще ти прави нещо, още повече са приятелки с майка ти?
Хвърли го и не се тормози излишно Peace

# 2
  • Мнения: 71
Защо смяташ, че ще ти прави нещо,


Ами понеже, защото със синко й вече не се разбираме така добре, та чак си бях тръгнала, но изтъпях да се върна, ама няма да е за дълго

Хвърли го и не се тормози излишно Peace

Виж това сигурно ще е първото дето ще направя като се прибера.

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 12:51 от wee.jess

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
...и аз съм на кантар с моя скептицизъм
но като чета поста ти и това че свекто тея нещица т.е. ходеното по ходжи и врУчки  са и вид хоби ...бъРрРрр и аз не бих взела нещо от нея било то хубаво или лошо  Crazy

Ай сиктиР , бих се държала мило/учтиво и с същия дух учтиво ще "махам" каквито и да е подаръчета от нея  Wink


# 4
  • Мнения: 71
А ! Забравих да спомена, че откакто беше на гости миналата година, до гуша ми дойде разни увитички работи тук и там да намирам #2gunfire #Cussing out

# 5
  • Мнения: 4 371
Хвърли тоя потник в някоя река, напръскай със светена вода у вас и й тегли една на тая жена.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
и аз като Desss съм малко на кантар със скептицизма си и по този повод бъдещата ми свекърва не припарва до дома ни! и подаръци не ми прави, щото й е ясно, че ще изчезнат в контейнера за боклук и всякаквите й напъни за магии и тем подобни с цел раздяла между мен и сина й ще отидат на кино Whistling

# 7
  • София
  • Мнения: 10 233
Голяма работа е твоята свекърва. Ама ти като й се връзваш, естествено е да почнат да ти се привиждат и топки косми по ъглите с бучнати кокоши крака. Хвърляй потинка, една майна, и да не си се затормозила за някого, който живее на стотици километри от теб. От мен да знаеш, магиите и уроките нямат трансгранично въздействие. Махнеш ли материалния носител, обезпаразитена ще ти е къщата.  bowuu

# 8
  • Мнения: 71
 Mr. Green ще й увия аз на нея... Mr. Green ако не направя някой ден едно кълбо от боклуци и др. подобни и да й го метна я в чанта, я в дрехи hahaha ще земе да пукне от страх тая женица  Whistling Twisted Evil

# 9
  • София
  • Мнения: 4 865
Ходи си гола - нищо няма да те стяга.

Прилошаването да не е свързано с вчерашните взривове?

 Mr. Green

# 10
  • Мнения: 71
Ходи си гола - нищо няма да те стяга.

Прилошаването да не е свързано с вчерашните взривове?

 Mr. Green

 Mr. Green че к'Фо! Mr. Green

Няма да е от тях- аз съм на има няма 350 км от Сф., а тука още не сме гръмнали ( засега де)

# 11
  • Мнения: 1 290
шеговития тон на темата е точно по мой вкус  Mr. Green, но...

тъй като съвсем на скоро ми се случи нещо, ще доложа като културна форумка -
Наложи ми се да вярвам... убедена съм дори, че има такива неща
Видях ефекта с очите си от т.нар. "магии" - никак не е безобидна работа, дори напротив!
Бая зор видях докато се опитвах да "измъкна" човек "вързан" с магия
 
Надявам се, че свекърва ти е аматьор в тези неща и не е в състояние да ти навлече нищо друго, освен страх Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 491
И аз съм скептик в това отношение, но пък имам приятелка, която и тя не вярваше, но пък се оказа че й е направена "магия". Все не й вървеше в живота и ходи по врачки и разни други и се намери една баба дето й каза, че са й откраднали лични вещи от боклука  Shocked и с тях са й направили магия. Да отишла да разкопа на едно място и ще ги намери и да ги изгори. Как се смяхме с нея дълго време, до поредното й лично нещастие. Отишла една нощ, копала, копала и намерила увити и прободени с пръчки разни неща, които в действителност е хвърляла през годините. Изгори ги и от тогава, да чукна на дърво, по щастлив човек от нея не познавам.

Та тоз черен потник направо го изгори!

# 13
  • Мнения: 772
Настръхвам като ви чета newsm43
Хвърляй го този потник,ако ще ти трови деня..или най-добре го изгори както казва  violetblue!

# 14
  • Мнения: 851
 
Настръхвам като ви чета newsm43
И аз така. По принцип не вярвам, ама човек никога не знае, егати. Гадна работа - нищо не взимай от таз жена за всеки случай!

Общи условия

Активация на акаунт