море и цикъл

  • 33 571
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Здравейте мами. Какво правите ако докато сте на морето цикъла ви ре6и да дойде. На мен ми се пада 29 ден уг в края на смяната ми но ми казаха че на морето доста по- рано идвало- та да по4вам ли да пия витамин ц от сега дали сте свър6и работа. А и все пак с цикъл в морето - вашето мнение? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 305
Не е никак приятно, но се преживява - ползваш тампони и това е. След всяко къпане сменяш. Пък и може да ти закъснее, вместо да дойде по-рано. Wink

# 2
  • Мнения: 3 306
много е гадно , но няма начин  ooooh!  тампони и това е  Whistling  grinning039

# 3
  • Мнения: 158
Щом стане дума за море веднага гледам календарчето.Смяната на климата може да те изненада както мен веднъж добре че беше ден преди да си тръгнем.Тампони и твае

# 4
  • Мнения: 4 433
Само тампони Peace

# 5
  • Мнения: 305
И аз ще имам същия проблем, но се очаква да ми дойде в началото на почивката. Майка има позната аптекарка, и е говорила с нея. Препоръчала Промолут нор. Пиело се два дни преди да тръгнеш на море и като се върниш го спираш. Явно отлага. Попитай за всеки случай и в аптеката. Аз определно имам вяра на аптекартие.

# 6
  • Мнения: 7 474
Аз миналата година пих Примолут нор, три или четири дни преди да ти дойде го започваш и се пие не повече от 10 дни, идва три, четири дни след като ги спреш. Но не е лошо да се консултираш с доктора си преди да пиеш подобни хапчета.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 752

Е то с превръзка ще е интересно.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 30 961

Е то с превръзка ще е интересно.  Mr. Green
Видях на басейна. Whistling Mr. Green Twisted Evil

# 9
  • София
  • Мнения: 7 752

Е то с превръзка ще е интересно.  Mr. Green
Видях на басейна. Whistling Mr. Green Twisted Evil

Да бе, верно ли ?  Shocked

# 10
  • Мнения: 30 961
Верно бе, с крилца Party. Има всякакви шматки. #Crazy Ма много грозно, а мацка слаба, готина, но крилцата... Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 7 752

С крилца, ама и по прашки, нали ?   Mr. Green

# 12
  • Мнения: 30 961
Сега по темата лекарката ми препоръча да пия Дуфастон. Той е чист естроген и няма да навреди. Консултирайте се с гинеколога си, той най-добре преценява подходящото за вас.  Peace

# 13
  • Мнения: 2 229
Щом стане дума за море веднага гледам календарчето.Смяната на климата може да те изненада както мен веднъж добре че беше ден преди да си тръгнем.Тампони и твае

Изненадва и още как, на мен едно лято ми дойде 2 пъти в 1 месец. Shocked Тъкмо се бях зарадвала, че ми свърши и отивам на море без такива проблеми, и в средата на морето - хоп. И беше абсолютно нормален цикъл, все едно не ми беше свършило преди 2 седмици...

# 14
  • Мнения: 1 305
Сега по темата лекарката ми препоръча да пия Дуфастон. Той е чист естроген и няма да навреди. Консултирайте се с гинеколога си, той най-добре преценява подходящото за вас.  Peace

Смени си лекарката!  Peace Дуфастонът не е естроген, а синтетичен заместител на прогестерона. И служи за регулиране на цикъла, не за отлагането му. Освен това и по темата за неговата "безвредност" мога да напиша нещичко, ама не е тук мястото.

Общи условия

Активация на акаунт