Обрив след кола маска

  • 28 041
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 305
На тридесет годишна възраст реших сефте да си обезперушиня ръцете. Mr. Green
Сега съответно имам леко обривче и сърбеж. Има ли лек за моето положение или да си чакам кротко да ми мине, без да правя нищо?

# 1
  • Мнения: 201
Мисля си, че може да ти помогне намазване с крем "Здраве" или "Бочко"  Wink

# 2
  • Мнения: 3 312
Мисля си, че може да ти помогне намазване с крем "Здраве" или "Бочко"  Wink
    и аз ти ги препоръчвам

# 3
  • Мнения: 187
Предполагам, 4е до дове4ера или утре ще ти се оправят. При мен се за4ервяват и от топлото време, макар 4е ги махам ве4е няколко години. Един съвет- не ги мокри с вода,за да ги успокояваш,защото става още по- зле.

# 4
  • Мнения: 2 386
Аз затова не ползвам кола маска - веднъж се тествах и се изринах цялата.

# 5
  • Мнения: 3 459
Пробвай с бебешко олио или както са ти казали по-горе с крем Здраве  Peace

# 6
  • Мнения: 7 474
На мен ми се появиха в горната част на ръката,
не се махнаха цяло лято, а сега си останаха червени петна Close
Дано твойте нсе махнат, пробвай с Бочко-чудеса върши Laughing

# 7
  • Мнения: 1 906
Аз решавам проблема с бебешко олио  Peace

# 8
  • Мнения: 1 447
При мен също се зачервяват,но на следващия ден изчезват явно след като ми се успокои кожата.
Мажа ги с крем бочко.

# 9
  • Мнения: 680
При мен обривчето изчезва но следващия ден

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile
Виждам, че в тази тема се говори за обриви след кола маска и реших да не пускам друга пак с такова съдаржание.
Аз съм на 15 години, но имам много силно окосмяване, дори и на корем и гърди.  Cry Махам ги с кола маска, но около гърдите ми се появяват много пъпчици и се задържат доста време, а когато се изчистят са се появили отново косъмчета... Cry Та... искам да Ви попитам нещо друго освен крем Бочко. Миналия път пробвах с крем Здраве, но не се получи нищо... Пробвах и с Вита мерфен, но и това не ми помага... Cry Дано помогне Бочко, а аз ще съм много щастлива, ако споделите нещо друго :  bouquet

# 11
  • Мнения: 589
На мен пък една козметичка ми каза да мажа с Гентамицин крем.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 193
На мен за съжаление Бочкото не помага, цинкова паста пробвах пак по препоръка, но и тя не даде резултат. Гентамицин може би, но знам, че не е хубаво да се използват антибиотични пасти за щяло и нещяло, защото се привиква към съставките.  Confused Дано някой да е намерил решение на проблема и да сподели.  Praynig

# 13
  • Мнения: 743
Проблемът го имам и аз. Независимо дали с кола, с епилатор или с ленти, резултатът е един и същ. Около свивката на лактите се образуват дребни червени пъпчици. С какво ли не пробвах - с крем Здраве, с бебешко олио, с автършейв, с пудра за бебета, с цинкова паста ... Нищо не помага. Седят си около 10 дни. И това лято се направих на ударена, ходих си с косми. Е, не бях фрапиращо космата, те са оредели доста, а и бавно растат. А и след като Адриана Лима си ходи така - натурална, аз що да не мога? Wink
Ето и малко да покажа: http://bubbleonfire.files.wordpress.com/2008/03/adriana-lima-gq-signing032004.jpg
http://www.celebrity-gossip.net/images/thumbnails/adriana-lima-sexy-599-11.jpg

# 14
  • Мнения: 28
На ръцете никога не съм имала, но на триъгълника - винаги след кола маска имам пъпчици  #Cussing out
Мажа с Гентамицин - паста. Помага доста. Иначе предполагам ще отшуми най-много до 2-3 дни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт