как изравнявате тена

  • 886
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 932
Момичета,дайте идея за добър фон дио тен и пудра.Какво ли не използвах-от всичко кожата ми се люши-става една гледка...А от коректора за под очите ти "излизат" бръчици дето нямаш без него.Слагам крем отдолу-нищо не помага.Как си изравнявате тена на лицето?

# 1
  • Мнения: 781
Аз ползвам фон дьо тен само през зимата ,лятото не щото като се изпоти лицето става....Потърси някакъв за чувствителна или за суха кожа ,явно това ти е проблема .По скъпите марки имат разновидности.Ако не помогне и това не ползвай ,явно кожата ти не е за фон дьо тен.

# 2
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Аз съм много доволна от LOREAL Translucide Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 9 398
Още един глас и от мен за Транслусид-а на Лореал! Simple Smile
Много приятно и леко фдт-че. Laughing
Аз лятото карам основно на пудра.
Освен всичко друго, тя дава и допълнителна защита на лицето от лъчите на слънцето. Simple Smile

# 4
  • Den Haag
  • Мнения: 1 839
Още един глас и от мен за Транслусид-а на Лореал! Simple Smile
Много приятно и леко фдт-че. Laughing
Аз лятото карам основно на пудра.
Освен всичко друго, тя дава и допълнителна защита на лицето от лъчите на слънцето. Simple Smile
А какива пудра използваш?

# 5
  • Мнения: 3 777
Ето ти една хитринка, смесваш малко крем за твоята кожа със фондютен и нанасяш както се нанася крем. Хем кожата овлажнена, хем фондюто разнесено прекрасно Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 9 398
А какива пудра използваш?
Ами не е нещо специално. Wink
Едната ми е компактна, 2в1 -на Манхатън, а другата ми е прахообразна на Ив Роше. Предпочитам, обаче, втората. По-естествено стои. Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 9 398
Ето ти една хитринка
Да, и аз работех с тази хитринка много време Grinning, докато не ме светнаха после, че всъщност така съставките нещо се смесвали и не било добре.  Rolling Eyes Naughty
Но това, в случай, че кремът ти има слънцезащита. Нещо се нарушавала защитата така. newsm78

# 8
  • Мнения: 932
Благодаря ,момичета.Ще пробвам L'OREAL и ако не става ще го смеся с лек овлажнител,пък ще видим

Общи условия

Активация на акаунт