Подарък за 5 год. момченце

  • 1 119
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Моля, ако има някой да ме посъветва какъв подарък да купя за Рожден ден на 5 годишно момченце (за 1-2 год. деца знам, но за по-големи, уви-нямам никаква идея  Sad ) Като стойност на подаръка около 15-20 лева. Надявам се някоя от вас да може да ме упъти какво да правя. Wink

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ами зависи от детето с какво обича да си играе,но моя малчуган мре за Спайдермени;Екшънмени;Замък с рицари;ако е гледал филма "Бионикъл" има на Лего конструктор с героите от филма и струва 20 лв.;Това е,което се сещам и на което моето 5 годишно хлапе се радва. newsm10

# 2
  • Мнения: 91
Моите идеи са: конструктор, пъзел, подходяща за възрастта игра, хубава футболна топка, спортен екип на някой футболен отбор, радиостанции...

# 3
  • Мнения: 431
Моят много обича всякакви големи коли, ако може да са лъскави  и най-добре с дистанционно.newsm12. Също така комплекти, които позволяват сглобяване и разглобяване. Легото е добро решение, но е малко скъпичък. Игри, при които може да играе с нас- не се сърди човече (винаги се сърди no), дама и т.н. Брат ми му подари един робот,  съставен от колички и камиончета, които се сглобяват и става нещо като "звездни рейнждъри"- актуален беше почти месец!!!

В добавка към подаръка- шоколадово яйце или нещо друго с играчка вътре, или дъвка ролетка = голям кефффф.

# 4
  • Мнения: 522
Ами зависи от детето с какво обича да си играе,но моя малчуган мре за Спайдермени;Екшънмени;Замък с рицари;ако е гледал филма "Бионикъл" има на Лего конструктор с героите от филма и струва 20 лв.;Това е,което се сещам и на което моето 5 годишно хлапе се радва. newsm10

Аз също съм "за" конструктор. Може и да не е Лего, сега братята китайци правят и по-ефтини комплекти.

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Пояс, надуваема топка или друга надуваема играчка. Има и басейни, но те са по-скъпи.

# 6
  • Мнения: 62
Много Ви благодаря на всички Simple Smile

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лего, пъзели(ако харесва), Спайдерман-и, има метални конструктури(с болтове и гайки), Комплектите с гипсовите отливки, някаква хубава кола(или сувенирна такава, дето са в мащаб), компютърна игра, водна пушка, боксова круша с ръкавици, хвърчило, радиоуправляема кола или с дистанционно управление, комплекти за оцветяване, електоронна ръчна игра, налакътници, наколенки и каска(ако е веломаниак) и т.н...  Simple Smile

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Марти/като изключвам компютърните игри, които винаги са на първо място/ си умира за коли и камиони, колкото по-големи, толкова по-добре, но много мрази тези пискаштите още от малък; мечове, пушки и пистолети; комплакт с войници или по-точно цяла армия със самолетите, танковете и всичко друго в комплект; полицейски принадлежности - от тези комплекти с белезници, пистолет, каска и т.н.; Общо взето всички мъжки работи му харесват, а ако е нещо в умален вид, което има и баща му и умира от кеф.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 123
освен всичко което вече е изброено моето момче се радва много и на красива книжка - енциклопедия за динозаври, човешкото тяло, животни, времето, космоса... или пък книга, която е по някое от любимите му филмчета на Дисни - има такава поредица на Егмонд.

# 10
  • София
  • Мнения: 9 398
Момичетата по-горе са ти дали страхотни идеи! Simple Smile
Направо като ги чета, все дно за моят син са го написали! Simple Smile

Наистина на първо място за екшън героите: Спайдермен, Батман и пр.
Картите Ю ГИ О- са ни също основна мания. И всички атрибути, които можеш да се сетиш по темата: потник Ю ги О, тениска със Спайдермен, шапка със Спайдермен, маска, ръкавици и пр. Joy

Боксовите ръкавици също са идея.

За 1. юни му взехме баскетболен кош -също имА страхотен успех.  Simple Smile
Някоя видеокасета или диск с хубава анимация: Шрек 1,2; Лило и Стич, Таласъми ООД, Аладин... (казвам ти на какво се радва моят син, за пример).

Темата за динозаврите е също актуална. Може някаква играчка-има такива тиранозавъри-механчни, или бронтозавъри-виждала съм в София прес + Книжка /енциклопедия по темата за динозаврите. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт