Пътуване и евентуална бременност ?!

  • 966
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Момичета, много съм притеснена и имам следното питане. Днес разбрах че ще ме пращат в командировка до Гърция, ще се пътува с кола......трябва да замина в Събота- 18.06., но този месец, в началото сме бебеправили (на 2.06. и 6.06.) цикълът ми е между 30 и 33 дни, миналият месец ми дойде на 24-ти, сега чакам на 21-ви, според вас има ли шанс да съм бременна и няма ли да е опасно да се друсам по пътищата ако е така?!?! Има ли смисъл да правя тест, дали ще излезе нещо?

Последна редакция: чт, 16 юни 2005, 13:55 от Morena

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Пътувай спокойно. Дори да има нещо немисля, че едно пътуване ще навреди. Гледай да не се напъваш - например да вдигаш тежки неща. Иначе нали знаеш - кръвен тест!!! Но отчита след имплантацията - значе поне 7-8 дни след овулацията.

# 2
  • Мнения: 2 123
аз смятам, че още е рано да се прави тест.
не се притеснявай - пътя до Гърция /и в самата Гърция/ е многократно по-добър от софийските разбити платна.
Освен това едно пътуване ще те разсее от мислите и броенето!Аз те съветвам без да се замисляш да си вземеш банските и без много да му мислиш датръгваш  car003  grinning039

# 3
  • Мнения: 980
Не мисля, че е проблем пътуването. Днес ми се разпадна ченето като видях една бъдеЩа мама с огромния тумбак на едно колело и върти ли върти педалите.... #Crazy

# 4
  • Мнения: 266
За жалост няма шанс да НЕ пътувам, въпреки че не ми е работата да съм преводач, в случая ще играя тази роля и нама кой да ми я свърши в този момент........притеснявам се и от това че там ще е зверска жега, но никой не ме пита Sad казаха отиваш и това е!

Какво мислите има ли шанс според дните в които сме бебеправили да е станало нещо?!?!?!!?!

# 5
  • Мнения: 3 154
Цвети, шанс винаги има докато не ти дойде - пожелавам ти да НЕ! А дали е станало... никой не може да ти каже...
Пътувай, но се пази!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 272
Цвети, аз съм пътувала през цялата си бременност, включително и в осми месец, и нямах други оплаквания освен повръщане. Пътувай спокойно! Ако преди това си нямала спонтанен аборт, не се водиш към рисковите бременности и не виждам защо трябва да се плашиш. Пожелавам ти да си бременна Grinning И аз като теб чакам да НЕ ми дойде на 20-21, но има време дотогава. Не бързай с тестовете. Вземи си шапка за слънцето и пий много вода. Успех!

# 7
  • Мнения: 266
Благодаря за съветите момичета  Heart Eyes Много ми се иска да е станало този месец, защото това бяха последните ни опити...... Sad имаме много неприятности напоследък и се отказваме да бебеправим  Cry
Въпреки всичко ще продължавам да съм тук и да ви чета, пожелавам ви успех  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт