В какво прибирате детските игра4ки?

  • 4 475
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Предполагам, 4е и вие като нас имате купища....ве4е съм се взела в 4удо в какво да ги прибирам.
Облепила съм 3 кашона от прахосмука4ката, кафеварката  и сокоизстисква4ката с детски опаковъ4ни хартии и в тях съм събрала една 4аст.
Ама постоянно някой подарява нещо и ве4е не знам в какво да ги прибирам.....  ooooh!
Дайте идеи

# 1
  • Мнения: 18 542
В Практикер продаваха едни кошове за играчки от плат - някакъв шушляк с глави на куче, жаба, слонче и не знам какво още. Супер удобни и детето само може да бръкне до долу, защото плата е нанизан на нещо като метална пружина.  Peace

# 2
  • Мнения: 643
В кош за пране,пластмасов,струва 7-8 лв единия.Ние имаме два.
Аз така си реших проблема,защото кашоните се късат постоянно.
Ако знаеш колко много играчки събира.....

# 3
  • Мнения: 3 153
Ето в такива кошове:

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Играчките му са разделени долу-горе така :
- всякакви дрънкалки, средно големи колички, самолетчета, телефони и джаджи са в един голям шушляков слон (от Практикер)
- всички музикални играчки - йоники, китари, пиана - в една пластмасова сгъваема каса
- на 2 рафта са книжките и на още 2 са плюшковците
- в една музикална кутия са всички малки метални колички
- всички играчки за плаж и пясък , вкл. топките са до входната врата
- най-обемната - един влак който той шофира е на балкона

# 5
  • Мнения: 196
В Практикер продаваха едни кошове за играчки от плат - някакъв шушляк с глави на куче, жаба, слонче и не знам какво още. Супер удобни и детето само може да бръкне до долу, защото плата е нанизан на нещо като метална пружина.  Peace
И ние имаме няколко такива коша, наистина са супер удобни, а и разнообразяват празното  пространство в детската стая. Peace

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В кош за пране,пластмасов,струва 7-8 лв единия.Ние имаме два.
Аз така си реших проблема,защото кашоните се късат постоянно.
Ако знаеш колко много играчки събира.....
това направих и аз

# 7
  • Мнения: X
В кошове от "Практикер" са плюшковците,топки и разни гумени играчки-в един надуваем басейн/след като дъното му бе заковано,но за тая цел-става,пластмасовите животни/имаме ужасно много/,дребните колички,влакчета,строителчетта и т.н. са сортирани и разпределени в четвъртити пластмасови кофи с капак и наредени във височина зад вратата/кофите ми ги дава една приятелка с хранителен магазин-мисля,че са от сирене/...е има и по рафтовете,но там са тези,дето не можем да ги систематизираме....

# 8
  • София
  • Мнения: 39 715
В кашони. Но мисля да поразчистя, защото кашоните преливат.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 272
Пласмасов "кашон", като вагон е - корито с колела и капак, има рзлични цветове.... от Бриколаж, не са ефтини(27-30 лв./бр.), но ми харесват и могат да се нареждат един върху друг..., може да ги буташ малките се кефят да ги возят.

# 10
  • Мнения: 491
В Практикер продаваха едни кошове за играчки от плат - някакъв шушляк с глави на куче, жаба, слонче и не знам какво още. Супер удобни и детето само може да бръкне до долу, защото плата е нанизан на нещо като метална пружина.  Peace
И ние имаме няколко такива коша, наистина са супер удобни, а и разнообразяват празното  пространство в детската стая. Peace
PeaceИ аз иползвам такива един за плюшени и един за останалите играчки

# 11
  • Мнения: 1 800
Имам 2 плетени коша, един в детската и един в хола, като се препълнят ги преглеждам и с което не се играе го прибирам (ако е запазено) или изхвърлям. Ако кошовете са пълни не купувам за известно време.  От големите, заемащи много място не съм купувала до сега.

# 12
  • Мнения: 44
Ползвам пластмасов кош за пране..с капак ....и цвета е хубав

# 13
  • Мнения: 97
В Практикер продаваха едни кошове за играчки от плат - някакъв шушляк с глави на куче, жаба, слонче и не знам какво още. Супер удобни и детето само може да бръкне до долу, защото плата е нанизан на нещо като метална пружина.  Peace
[/quote
Нашият е с куче и наистина е много удобен, с тази разлика, че все още аз и ги събирам, а тя ги разхвърля!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 805
В едно куче от практикер  Peace. Сега съм хвърлила око и на жабата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт