МЕД И ЦЕЛУЛИТ?

  • 22 703
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Момичета, чували ли сте за масаж с мед против целулит?
Уффф, немога да видя такава тема? Sick
Ще съм ви благодарна, ако ми помогнете  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 262
Здравей, не само съм чувала, но и съм пробвала  Peace. При мен успеха надмина всякакви очаквания. Нито вендузите (от които се чудех вените ли да пазя, капилярите ли, що ли), нито целутрона не даде такъв резултат. Казват че е индивидуално, но аз се влюбих в тази процедура. Освен че е противоцелулитна е и прочистваща. Аз си правех (допреди да забременея) и на гърба веднъж месечно - не искам да си приазнавам какво излизаше от там. Като приключиме с кърменето, пак отивам на антицелулитна с мед.

# 2
  • Мнения: 30 961
Гледала съм страхотни неща за масаж с мед. Наистина излизат токсини от тялото. Но знам, че боли правенето, защото е продължително време. За съжаление не съм била, но ще поправя грешката. Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 262
На гърба наистина доста боли (а аз търпя на болка) първите 4-5 пъти, после се свиква, но на краката е по-приятно, в началото пак понаболва, но после става даже приятно. И все пак зависи от твоя праг на поносимост. Иначе, за продължителността - 30 мин е прочистващия и ако ти е професионалист масажиста никога няма да те насили, а ще следи как ти реагира кожата, после се маже със зехтинче.... кеф!

# 4
  • Мнения: 305
Само масажист ли ги прави теза масажи?  Чувала съм, че можело и в домашни условия newsm78 как ли става това? Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 262
Хич не мога да си представя как ще си го правиш сама. Цялата процедура е следната: първо се притопля чист мед и се нанася на задната част на крака и се започва с леки отлепящи движения, които се засилват постепенно, в началото дланта е отпусната, но може и да е присвита (така боли повече, но и ефекта е по-голям), после с топла кърпа се обира гадорията образувала се по крака ти и се прави лек масаж отново с мед, но просто втриващ масаж, пак се обира с топла кърпа и следва зехтинчето с етерично масло, което се втрива с масажни движения, но масажистите си знаят с какви - хем да релаксира кожата хем да придвижи лимфата. После същата процедура на предната част на крака. Та прецени сама дали е подходящо да го прави непрофесионалист. Вярно масажа е скъпичък но си заслужава. Като постигнеш резултата правиш само по една процедура седмично или 1  на две семици. Успех.

# 6
  • Мнения: 305
Ааа, такава била работата Flutter
Сама няма да стане. Ми защо тогава ми ги разправят тия Rolling Eyes
Ок, благодаря ти!

# 7
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Сама можеш само капиляри да си напукаш.

whisper799
ти защо го спля по време на бременност и кърмене, все пак меда не е вреден.
Да не би да ги казаха че е противопоказен??

# 8
  • София
  • Мнения: 262
Спрях го когато вече беше неразумно да лежа по корем, а след като родих, не знам, едва ли меда е проблем при кърмене, просто един ден видях моята масажистка и тя ме посъветва да възобновя процедурите като спра да кърмя. Не я попитах защо, аз и без друго в момента нямам време ноктите да си изрежа 

# 9
  • Мнения: 305
Сама можеш само капиляри да си напукаш.

whisper799
ти защо го спля по време на бременност и кърмене, все пак меда не е вреден.
Да не би да ги казаха че е противопоказен??


А пък от масажния диск как ги напукааах ooooh! Не е истина!

# 10
  • София
  • Мнения: 708
Колко горе-долу струва една такава процедура?

# 11
  • Мнения: 2 448
Ето тук намерих нещо за цени.

# 12
  • Мнения: 69
Здравей, не само съм чувала, но и съм пробвала  Peace. При мен успеха надмина всякакви очаквания.

Можеш ли да опишеш в какво се изразява резултата? Целулитът напълно ли изчезна?!?! И ако може да споделиш разлика между "преди" и "след".

# 13
  • София
  • Мнения: 262
Не изчезна напълно, но можеше ако не бях забременяла. Поне не се виждаше с просто око. Други резултати драстично намаляване на сантиметрите по бедрата и ханша без намаляване на килограмите, което е показателно че махаш тлъстинки. Пробвала съм какво ли не за този проклет целулит, но това беше единствения метод който ме удовлетвори

# 14
Не изчезна напълно, но можеше ако не бях забременяла. Поне не се виждаше с просто око. Други резултати драстично намаляване на сантиметрите по бедрата и ханша без намаляване на килограмите, което е показателно че махаш тлъстинки. Пробвала съм какво ли не за този проклет целулит, но това беше единствения метод който ме удовлетвори
Мен точно това ми трябва... Само бедрата ми са проблема  Crossing Arms Ще пробвам от другата седмица, макар че ме е срам да се показвам  Confused Мерси много за информацията, другата седмица съм там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт