Да проверим дали е така

  • 3 983
  • 97
  •   1
Отговори

Анкета

Промени ли се лицето ви по време на бременността?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 25 юли 2008, 15:10
* Може да изберете максимум 4 опции.

  • Мнения: 1 512
Като четях публикацията за суеверията и бременността ми хрумна да ви питам мами при вас как беше - погрозняхте или се разхубавихте като бяхте бременни  preggoи дали има въобще нещо вярно с това,че ако си бременна с момиче ти погрознява лицето.Защото аз въобще не погрознях,напротив кожата на лицето ми дори не се пигментира,нямах никакви пъпки и т.н.Даже близки и познати ми казваха,че съм се разхубавила.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
И двата пъти смея да твърдя, че бременностите ми се отразяваха чудесно. Всички около мен постоянно се възхищаваха колко чисто, свежо и разхубавено е лицето ми. Нямах пъпки, петна, даже луничките ми намаляха.
Първият път родих момче, а вторият- момиче  Laughing

# 2
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Познати и приятели(някой не знаеха, че съм бременна), ме питаха козметиката ли съм сменила, че така съм цъфнала.Аз за себе си лично, не мога да кажа дали съм погрозняла или съм се разхубавила, но по мнението на разни и разнообразни хора, явно съм се била разхубавила.Родих чудесно момченце.
Не вярвам на това суеверие, въпреки, че доста съм го чувала

# 3
  • Мнения: 2 307
... аз въобще не погрознях,напротив кожата на лицето ми дори не се пигментира,нямах никакви пъпки и т.н.Даже близки и познати ми казваха,че съм се разхубавила.
Peace
И при мен беше така- имам момиченце!

# 4
  • Мнения: 1 243
Гласувах с опция 2 в смисъл такъв че не ми се прибра корема и съм по пълна преди бях 47кг а сега съм 57кг Sad

# 5
  • Мнения: 149
Откакто съм бременна кожата ми е много по-чиста и по-свежа от преди, ноктите ми са по-здрави (издържаха около 10 дни след сватбата без счупване). Изобщо като цяло се чувствам много добре въпреки жегите Simple Smile
Според 3D ехографията се очаква момиченце, но то не се знае докато не се роди, така че ще видим след няколко месеца Simple Smile

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 15:40 от Didi Dimova

# 6
  • Мнения: 4 784
 4470 Хубавелка съм си аааазззз! #Silly
Това в кръга на шегата!
В интерес на истината, по време на бременността ми, много хора ми казваха, че сияя! Имам си прекрасно момче!
Лично по моето мнение - все съм си същата. Разлика почти не намирам /за лицето става въпрос, щото в тялото ... не е за разправяне и гледане  ooooh!/.

# 7
  • Разград
  • Мнения: 2 102
По време и на двете ми бременности похубавях / аз и сега съм си хубава, де /.
Родих и двата пъти момчета.

# 8
  • Мнения: 1 103
И с двамата станах много по-хубава   Crazy и по-желана   не че на съм  Joy .В смисъл косата ми растеше като за световно а за ноктите да не говоря  имам син и дъщеря

# 9
  • Мнения: 10 982
Разхубавих се и родих момиче, фук фук Laughing Нямах пъпки и петна, косата ми беше страхотна, качих сравнително малко килограми и ги свалих лесно.

# 10
  • Мнения: 6 438
Пак масовка за суеверията  Laughing

Разхубавих се и родих момче  Peace Но според мен всичко си е до хормони.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 585
Не съм забелязала промяна. Не съм имала петна и пъпки, но моята кожа по принцип е чиста.
Родих момче. Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 1 603
И аз не съм забелязала  промяна ... освен многото килограми  Mr. Green.

# 13
  • Мнения: 4 753
Нямах промяна - родих момче...

# 14
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Разхубавих се и родих момче    Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт