Едно въпросче за бебеправенето:)

  • 5 827
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 884
Мили момичета,благодаря предварително на всички,които ще ми отговорят!С приятеля ми сме в първия месец,откакто бебеправим.Преди това той никога не е свършвал в мен(нито пък друг мъж го е правил)и затова не знам как да тълкувам едно нещо.Става въпрос за това,че когато вчера за първи път свърши в мен,полежах около45-50 мин с вдигнати крака,след което се изправих и нямах никакво изтичане на сперма,докато днес сутринта полежах само 20 минути,изправих се и имам чуството че ми изтече всичко!Може ли да се каже,4е не съм лежала достатъчно и че след тези 20минути нищо не е могло да остане в мен от спермата,т.е. че не сме свършили никаква работа с втория ни опит!Съжалявам,ако задавам глупав въпрос,моля да бъдете снисходителни  bouquetЦелувам ви всички и успех!

# 1
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
20 минути са пре-достатъчни, за да се получи нещо, разбира се ако си в овулация. Следиш ли си овулацията - температурен метод, тестове за овулация, цервикална слуз?
Аз забременях без да лежа нито минутка, така, че споко.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 884
Мерси миличка за бързия отговор,да следя си овулацията,но само с тестове,това с температурата ми се струва много сложно и силно се съмнявам ,че мога да се справя.Първия път го направихме вечерта,след като на обяд теста ми за овулация беше полозителен,а вторият ни опит беше на следващата сутрин,защото приятеля т ми трябваше да заминава в командировка и вечерта няма да можем.Напулно съм наясно че само с два опита,пък макар и в овулация нищо няма да стане,но просто исках да знам дали поне сме направили,каквото е зависело от нас!Още веднъж ти благодаря за отговора,целувки

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Здравей. Ние с моят приятел също решихме да имаме бебе - миналият месец по някои причини правихме само 3 пъти и то в дни в които няма шанс да стане нищо, но този няма да пропуснем. Днес ми е трети ден от цикъла и започнах да си меря температурата
По въпроса ти - чела съм че изтичането след това е нормално и не зависи от времето което си изчакала. Но пък е абсолютно сигурно че нужното количество си е останало "вътре" - изтича само онова за което "няма място".Аз лично и трите пъти постоях с вдигнати крака съвсем за малко - просто ме досмеша.Но този месец съм решила да стоя поне 5мин
Успех с бебеправенето ти желая

# 4
  • Мнения: 2 309
Ако си в овулация и имаш "гостоприемна" ЦС,може и да пожънете успех... Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 884
Мерси за бързата реакция !Mirayes,успех в бебеправенето и на теб,да ти кажа честно и на мен стоенето с вдигнати крака ми се струва доста тъпо,но от всички неща,прочетени досега явно има голям смисъл от него!

# 6
  • Мнения: 1 085
Божееееее гледам и не вярвам на УШИТЕ си! #Crazy просто няма да коментирам темата, но наистина много се учудвам.

# 7
  • Мнения: 47
Здравей tuzni4kata и ние с моят приятел от скоро бебеправим(за сега неуспешно) и не съм много веща в нещата Embarassed  ,но все пак мога да ти кажа при мен как е.И аз като теб си вдигам краката нависоко и лежа 15-20 мин. така,но винаги после има някакво изтичане,независимо дали ще стана веднага или на следващата сутрин.Пък и някъде във форума четох,че за да стане бебчо е нужен един войник от милионите,които попадат в теб,така че не се притеснявай за това.Стискам палци на теб и на другите момичета скоро да видите  EFP Целувки   bouquet

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 12:25 от shompal4e

# 8
  • Мнения: 2 270
Божееееее гледам и не вярвам на УШИТЕ си! #Crazy просто няма да коментирам темата, но наистина много се учудвам.
какво толкова се чудиш newsm78
момичето е написало, че й е за първи път и съответно й е странно

Успех от мен Peace

# 9
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
успех и от мен миличка

и без да лежиш става понякога,така че ..... Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 4 884
Благодаря ви ,момичета,много сте мили!И от мен много успех на всички бебеправещи,а на вече успелите да видят двете чертички-безпроблемна бременност Heart Eyes

# 11
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Пък и някъде във форума четох,че за да стане бебчо е нужен един войник от милионите,които попадат в теб,така че не се притеснявай за това.
Това за единия войник не е точно така. Един сперматозоид извършва оплождането, но за да може да го извърши останалите му помагат като "атакуват" обвивката на яйцеклетката така да се каже. Имаше нещо и за течност, която съдържат в главата си сперматозоидите, която помага да може да се пробие обвивката.
Ако нямате проблеми двамата твърде е възможно скоро да се похвалиш с две чертички. Искрено ти го пожелавам.

# 12
  • Мнения: 112
Миличка това с изтичането наистина е относително- веднъж повече, веднъж по-малко.Това не бива да те притеснява, макар, че и аз в началото като теб си задавах такива въпроси ooooh!
Ако и при двамата всичко е ОК здравословно всичко ще е наред Peace

# 13
  • Мнения: 41
Според мен няма от какво толкова да се безпокоиш,така или иначе не може цялото количество да остане в теб,тези сперматозоиди,които са най-жизнени и бързи,те започват да  се движат към "чакащата" яйцеклетка,а останалите си изтичат.А ти колкото и да останеш  с вдигнати крака,все нещо ще изтече,дори и да не е веднага.Колкото по-навътре във влагалищети ти е свършил,толкова по-бавно ще изтече спермата.Не се притеснявай и късмет!!!

# 14
  • Мнения: 2 178
Ох, при мен пък този момент с "изтичането" ми е толкова кофти, че май ще се откажа за сега.  Rolling Eyes Не мога и не мога да го приема! Чувствам се като пълнена пуйка.  Предполагам има и други като мен... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт