дъщеря ми изяде малко листо

  • 1 967
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Моля, ако някой може да помогне с мнение, да го направи!
Дъщеря ми изяде парче от листо от градинката. Бяхме на лекар, казаха, че няма проблеми. Консултирахме се с един човек, който разбира от растения, каза, че няма проблеми с това растение. Притесни ме това обаче, че чета в нета, че било отровно  Confused Растението е лавровишна, има го на почти всички градинки! Ако сте яли нещо подобно, споделете!

# 1
  • Мнения: 216
Абе точно такова листо не сми яли Crazyама разни други такива...................успокои се Hugнаистина нищо няма да й стане с половин листо от тва растение-не мисля че е отровно чак до там че да й нанесе някакви последици,а и като се сетя дъщеря ми какви неща е лапала #Crazy

# 2
  • Мнения: 2 005
Не се притеснявай , нищо няма да и стане  PeaceНали е само половин листо  newsm78Всичко ще бъде наред  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 11 003
Не се притеснявай, нищо няма да й стане от половин листо. Щом лекар и специалист по растенията са ти го казали, дишай спокойно. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 753
След като по-компетентни хора са казали, че няма проблем, значи наистина няма...  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 588
Щом не е отровно и са ти казали, че не е опасно, значи няма проблем. Не се притеснявай. Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 44 041
Най-вероятно тепърва почва с лапането, така, че стегни се и се подготви за доста по-гадни неща...и не се шашкай толкова...Wink
Моя си е хапвал брашлян, изяде половин цигара веднъж, веднъж докосна до устата си твърдо кучешко ако и веднъж се опита да изяде червейче....към това да прибавя всички налапани камъчета, фасове, пясък, тревички, веднъж и едно стъкло сдъвка, гълтал е стотинки.....и.......
Нищо му няма Wink
А и щом специалисти са ти казали, че няма от какво да се тревожиш - наистина е така...

# 7
  • Мнения: 2 310
Нали сте ходили на лекар и той е казал ,че няма проблем?!
Ако наистина сега започвате с лапането,още много "вкусни"неща ще опита!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Щом лекаря ти е казал,че не е опасно-довери му се

# 9
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Най-вероятно тепърва почва с лапането, така, че стегни се и се подготви за доста по-гадни неща...и не се шашкай толкова...Wink
Моя си е хапвал брашлян, изяде половин цигара веднъж, веднъж докосна до устата си твърдо кучешко ако и веднъж се опита да изяде червейче....към това да прибавя всички налапани камъчета, фасове, пясък, тревички, веднъж и едно стъкло сдъвка, гълтал е стотинки.....и.......
Нищо му няма Wink
А и щом специалисти са ти казали, че няма от какво да се тревожиш - наистина е така...
Това е най-богатат колекция Joy JoyУспокой се Peace

# 10
  • Мнения: 2 478
И моят син като на Angel_dust е хапвал най-различни боклуци от земята.Онзи ден изяде 1/3 цигара,при което аз луднах,защото бях чела тук тема как ще се натрови.Ама оживя,нищо му няма.
Не се притеснявай за листото,колко много неща ще изяде още,дори и да си винаги 2 крачки след него. Laughing

# 11
  • Мнения: 1 121
Не се притеснявай, моят син най-редовно си похапва картончета, хартийки, маргаритки-като се замисля последните са му любими Whistling от известно време насам много налита и на фасове #Crazy засега нищо му няма Wink

# 12
  • Мнения: 9 973
Ако сте яли нещо подобно, споделете!
не е кой знае какъв специалитет,но не е...фас Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 2 734
А ако си имаш идея колко листа и какви ли не други екстри има да яде и за в бъдеще... Mr. Green

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Абе точно такова листо не сми яли Crazyама разни други такива...................
Peace и ние така Mr. Green
Щом са ти казали, че няма страшно, не си вкарвай излишни нерви Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт