Какво да направя?

  • 2 639
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
 Здравейте момичета! Днес си купих две туники-жълта и сива.Накиснах ги заедно да ги изпера и жълтата беше пуснала боя.Като ги изплакнах видях че по сивата има жълти петна  smile3511 Направо щях да полудея! Сивата си я харесвах повече.Моля ви кажете ми как мога да отсраня тези петна, с какво да ги махна! И дано въобще се махнат! Praynig  Аман от боклуци по магазините...

# 1
  • Мнения: 3 312
вениш  Hug  мисля , че ще помогне  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 171
Уф ,а дали ще е късно ако чак утре я изпера с Вениш, че сега нямам  Rolling Eyes

# 3
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
вениш  Hug  мисля , че ще помогне  Rolling Eyes

Малко ме съмнява ама нищо не пречи да пробваш  Wink
Почти всяка нова дреха пуска боя, каквато и марка да е и колкото и пари да струва Rolling Eyes

За друг път да знаеш да не переш заедно различни цветове дрехи, за да не стане пак беля  Wink
 

# 4
  • Мнения: 412
вениш  Hug  мисля , че ще помогне  Rolling Eyes

Малко ме съмнява ама нищо не пречи да пробваш  Wink
Почти всяка нова дреха пуска боя, каквато и марка да е и колкото и пари да струва Rolling Eyes

За друг път да знаеш да не переш заедно различни цветове дрехи, за да не стане пак беля  Wink
 
 
+1

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Сложи Вениш в пералнята и я пусни на малко по-високи градуси.
Много пъти съм си спасявала така положението.

# 6
  • Мнения: 758
Сложи Вениш в пералнята и я пусни на малко по-високи градуси.
Много пъти съм си спасявала така положението.
Peace пробвай и дано да отстраниш проблема! Hug

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 894
и според мен Вениша ще оправи положението Peace

# 8
  • Мнения: 338
По принцип ако боядисаната дреха се изпере веднага, петната се отстраняват. Много зависи обаче от материята. Пробвай с вениш или накисни блузката с Ариел и я остави за около половин час. Успех Peace!

# 9
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
с вениш ще излезнат, не се ядосвай Peace

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
И според мен с Вениш ще излезнат точно такъв тип петна /и аз съм боядисвала дреха от друга и цвета се беше променил до неузнаваемост и стана / , а за отделни и упорити петна Вениш понякога ме е предавал и затова съм използвала /по съвет на приятелка/ Тест гел и съм оставала доволна от резултата! 

# 11
  • Мнения: 9
вениш  Hug  мисля , че ще помогне  Rolling Eyes

Малко ме съмнява ама нищо не пречи да пробваш  Wink
Почти всяка нова дреха пуска боя, каквато и марка да е и колкото и пари да струва Rolling Eyes

За друг път да знаеш да не переш заедно различни цветове дрехи, за да не стане пак беля  Wink
 

Това пускане на боя ми се случи точно 2 пъти и то с китайски дрехи. Оцвети ми се един пуловер, но при повторното пране петната изчезнаха. При по-качествените марки не съм го забелязала този проблем.

Общи условия

Активация на акаунт