къде в софия платове с детски мотиви

  • 1 120
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 329
искам да си ушия обиколник с доста по дебел дунапрен от готовите но нямам време да обикалям та затова момичета ако знаете точни координати на такива платове моля да ми кажете,благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Паркинга на срещу Женски пазар, Пиротка, Екзарх Йосиф (от тук и дунапрен може да си вземеш, моя е 2 см абсолютно достатъчен е, имай предвид, че не може да го шиеш не минава, освен ако си някаква специална машина).

# 2
  • Мнения: 1 153
Аз също си уших обиколниците сама - плат намерих в един магазин на Екзарх Йосиф (тип базар, ако вървиш от Халите към женския параз се пада в дясно, магазинът с платове е в дъното на базара и имат много голям избор на детски хасета), за омекотяване използвах вата (като за олекотени завивики) - има различни дебелини и по-лесно се шие с обикновена машина. Дунапренът определно ще ти създаде проблеми - налагало ми се е да шия дунапрен от 1 см и счупих 3 игли, а машината ми е добра (но любителска).

# 3
  • София
  • Мнения: 329
много  ви благодаря момичета,както винаги безценни сте Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
Ако държиш да са с дунапрен, сложи от долната страна на обиколника цип, така няма да го зашиваш и ще го вадиш при пране. Иначе става и с по-дебела вата от 2 слоя. За платове с детски мотиви - почти навсякъде, където продават хасета има и детски мотиви.

Общи условия

Активация на акаунт