Отговори
  • Мнения: 1 868
За пръв път пия клостилбегит, днес ми е 10 ден, вчера имах леко ръждиво зацапване а днес се появи леко кървене и нещо като леки контракции.В петък имах няколко фоликула по 13мм.
Досега не можах да се свържа с докторката и ужасно съм притеснена.Моля ако на някой му се е случвало или знае нещо по въпроса да пише.
Благодаря на всички!

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 16:40 от motoneti

# 1
  • София
  • Мнения: 6 356
понякога при овулация има такова кратко ръждиво течение или дори много слабо кървене.
чак пък да се притесняваш ужасно от такова нещо, не бива. спокойно изчакай лекаря си.

# 2
  • Мнения: 1 868
Мерси, че ми писа.
Аз се нагълтах с Но шпа и нещата като че ли малко утихнаха, но вчера по едно време имах такива контракции, че направо се уплаших яко.
С докторката още не съм се свързала, ще отида при друг лекар днес ако до обяд не се свържа с нея.

# 3
  • Мнения: 3 988
motoneti, не се притеснявай. Аз също съм имала леко кървене около овулацията при няколко цикъла тази пролет. Не съм приемала обаче Клостилбегит или какъвто и да е друг медикамент през тези цикли. До тогава не ми се беше случвало и отидох на гинеколог, който ми каза, че е нормално, прегледа ме и не установи проблем. От тогава не съм прокървявала покрай овулация.

Стискам палци при теб всичко да е наред! И успех с бебеправенето. fingerscrossed
На нас тоя месец ни се размина пак - вчера ми дойде.  Cry Другия месец ще ходим в репродуктивен център да ни чифтосват изкуствено.  Confused

# 4
  • Мнения: 179
Понякога,като се пие Клостилбегит се получават такива силни болки около Ову, и аз ги имах, направо нетърпими бяха - обяниха ми, ч е е от засилената стимулация с лекарството newsm78

# 5
  • Мнения: 3 988
Пропуснах да отбележа, че аз винаги си усещам овулацията. Понякога тя е дори по-болезнена от менструацията ми. Никога не са ме стимулирали и не съм приемала подобни медикаменти. Смятам, че леки болки по това време не са проблем. Особено на фона на прием на лекаства, както казва zwezda.

# 6
  • Мнения: 1 868
Мерси на всички, днес бях на преглед фоликулчетата са пораснали 6 броя по 18мм и 5-6 по малки, е как да не ме боли ooooh!
Докторката каза да не се притеснявам, тези дни ще ми бъде овулацията и се надявам да успея и да има с9 какво да се похваля, а не само да се оплаквам.

cubbit дано има с какво да се похвалиш и ти Praynig
Нали помниш какво ти писах, нека дадем пример и да повлечем крак и на други да сбъднат мечтата си  Hug

# 7
  • Мнения: 9
мислите ли че след лапароскопия и да пиете клостилбегит 6те има ефект

# 8
  • Мнения: 1 868
Малко неясно ми звучи въпроса, опитай пак да обясниш моля Peace

Общи условия

Активация на акаунт