НАМЕРИХ ТОПКИ!!!

  • 4 116
  • 21
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Момичета, най-накрая след 1 г. търсене открих голяма топка за рехабилитация. Дори е по-голяма от препоръчаната - цели 122 см!
Ако си нямате, отидете на сп. "Окръжна болница" в сградата на СОФИЯ ПРЕС, в големия детски магазин на партера. Струват 7 лв. Само не знам колко са издръжливи, днес я купих.  Grinning

# 1
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Ето ви и телефонна фирмата БМБ - тя продава другите топки и уреди за рехабилитация, които ползват в болницата за дцп
02 9555443 и 02 8558336

# 2
  • Мнения: 6 320
Момичета, не знам каква топка търсите, но скоро попаднах на това

http://www.bioclinica.info/product.php?products_id=51&language=bulgarian





Дано да ви е от полза!

Не пише нищо за размери, но със сигурност може да попитате  - дадени са телефони за връзка 02/ 950 24 80 и 02/ 950 24 81


# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз съм много доволна от едно надуваемо нещо за пролазване!
вижте тук - "пълзя сам" http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1

# 4
  • Мнения: 3 698
Karen, не мога да се въздържа да не ти кажа публично: БЛАГОДАРЯ !!! Мъжа ми цял ден обикаля да търси, а аз се сетих, че имаше такава тема и...ами то било толкова близо до нас, супер, вече си имаме топка за Лорката   Grinning !!!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Catnadeen, можеш ли да ми кажеш от кога използвате това нещо за пролазването?Много съм заинтригувана.
Момичета, как използвате тези топки за бебчетата?Може да Ви се стори глупав въпрос, но ако може да ми обясните. Благодаря

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
от към края на шести месец - може и по-късно, но надали по-рано
топките са за спец гимнастика на бебетата ни - тя е спец и не знам дали ти сама би се справила в къщи ако няма кой да ти покаже иначе се почва веднага с топката - първи, втори месец

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Използвам тази тема, за да напиша, че в Пикадили Варна продават малко надуваемо басейнче в комплект с топки, но малки-около 7-9 см в диаметър, на цена 23,40 лв-топките са около 100 на брой, опитах се да ги снема от рекламната брошурка, но се получи размазано Embarassed

Последна редакция: ср, 06 юли 2005, 12:16 от Всъщност съм Калина

# 8
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
А басейнчето колко е голямо?

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Производител Интекс 160х 105 х 76 см-леко квадратно (заоблено), стърчат разни надувни хубости от него-като надуваеми флагчета на кутията пише Ball Toyz tm
Води се детски център с 100 топки-офертата важи за периода 03-07-2005 до 16-07-2005
www.piccadilly.bg
но не съм влизала в сата.

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Купихме подобен център.Тези топки освен да ги виждам пръснати из стаята още не съм им схванала предназначението.Единственото което Наталия прави с него е да скача сядайки и ставайки на външния му надут ръб(така да се каже).Иначе купихме топка от фирмата която Нина посочи,прищипната за 63лв #Crazy

# 11
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
само да мине тази седмица и ше направя описания с картинки (ако успея) какво се прави с басейните с топките, обещавам

Последна редакция: чт, 07 юли 2005, 16:15 от nnnnina

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 927
И аз се интересувам от този басейн, но ако го има в Пловдив някъде

# 13
  • Мнения: 3 698
Предполагам, че за различните случаи и нужди и гимнастиката на топката е различна.Дъщеричката ми, която се роди много рано я сложиха на топка още на 3 дни /корегирана възраст/. Едно от предназначенията на топката е да развие вестибуларния апарат и да осигури на недоносеното бебе усещанията които са му отнети от преждевременното раждане- ставане, сядане и ходене на майката например, чрез движенията на майката доносените бебочета развиват вестибуларния си апарат, а топката ги пресъздава донякъде!   

# 14
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=11644
Това е центъра който купихме.Мира,ако го искаш(цената за нас беше около 45лв),обади ми се ,бях ти пратила дом.телефон на лични.Мъжа ми ще ти го купи.

Общи условия

Активация на акаунт