Колко потребители има всъщност във форума?

  • 1 803
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 209
Не че е много важно, ама ми се струва, че бяха към 80 000 и сега случайно се загледах, че пише 56 122  newsm78 Аз ли не съм наред или известен брой потребители са изчезнали мистериозно  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 212
Може да е имало чистка на дълго време неактивни акаунти. Във форума има много такива. Някой просто се регистрирал и след това не влизал една година да кажем....

# 2
  • Мнения: 1 251
Да, определено бяха към 80 и нагоре, според мен или са изтрили неактивните от доста време, или миналия ден като изчезнаха доста теми явно е имало проблем, но някой модератор ще каже най-точно! Wink

# 3
  • Мнения: 984
Аз веднъж се бях обадила по същата причина и Татман каза, че смятат да "чистят" неактивните от 6  месеца.

# 4
  • Мнения: 3 209
И аз точно това си помислих, т.е. за чистка на неактивните, ама ми се видя много голяма бройката, та затова се зачудих...

# 5
Еееееее аз се радвам,че не са ме "изчистили".От доста време не бях влизала заради забравена парола Blush

# 6
  • Мнения: 17 401
Има/ше една потребителка с  явни две регистрации(дано не подвеждам, но така съм чела от самата нея). Що тъй?

# 7
  • Мнения: 212
Има/ше една потребителка с  явни две регистрации(дано не подвеждам, но така съм чела от самата нея). Що тъй?

По принцип може и десет да си направиш ама е забранено.

# 8
  • Мнения: 17 401
Туй го знам, Боре. ТЯ си пишеше и от двете, съвсем необезпокоявана Grinning Мислила съм да информирам мод, ма си викам- за кво, те сигурно знаят, тя не крие Grinning

# 9
  • Мнения: 212
Туй го знам, Боре. ТЯ си пишеше и от двете, съвсем необезпокоявана Grinning Мислила съм да информирам мод, ма си викам- за кво, те сигурно знаят, тя не крие Grinning

Знам че знаеш. Аз да си кажа пък.... Simple Smile
Както обичаше да казва чичо ми едно време по комунизма - "Всички сме равни, ама някои са по-равни от другите" Simple Smile И тук го има този принцип да знаеш. Някои са "по-равни" от нас .... Simple Smile

# 10
  • Мнения: 17 401
И тук го има този принцип да знаеш. Някои са "по-равни" от нас .... Simple Smile

А, и туй го знам, Боре Mr. Green МЕрси, все пак!

# 11
  • Мнения: 6 314
Може да се каже, че това, което показва броячът в момента е 99.5% реална бройка на активните потребители.
Преди няколко дни направих голяма чистка, както на потребители, чиито профили са регистрирани, но неактивирани, така и на потребители, които не са влизали отдавна (не става въпрос за потребители, които не са публикували мнения, а потребители, които не са се логвали отдавна).  Над 52 000 от всички потребители са влизали през последните 3 месеца, а 35 000 са били активни през последния месец.

Относно двойните регистрации - ако/когато бъдем информирани или забележим потребители с регистрация на повече от един акаунт, то те биват предупреждавани и допълнителните регистрации биват блокирани.

# 12
  • Мнения: 4 195
Боре, продължаваш да твърдиш за сериозна конспирация във форума, как не ти омръзна ooooh!
кои са тези по - равни, кажи си, може пък да те приобщят
мен пък друго ми е интересно - има ли друг форум с толкова потребители newsm78
сериозно ми е питането, понеже по други форуми не пиша и незнам

# 13
  • Мнения: 212
Боре, продължаваш да твърдиш за сериозна конспирация във форума, как не ти омръзна ooooh!
кои са тези по - равни, кажи си, може пък да те приобщят
мен пък друго ми е интересно - има ли друг форум с толкова потребители newsm78
сериозно ми е питането, понеже по други форуми не пиша и незнам

За "по-равните" няма да коментирам а иначе - този е най-големия форум в България...
Много жени, много нещо в таз държава бе Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 209
И няколко мъже, все пак  Peace

Благодаря на Mamma за отговора, изясни ми се ситуацията  Peace

Общи условия

Активация на акаунт