Клубна тема

  • 4 121
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Чета си последните отговори на публикациите и забелязвам, че все в клубове пиша. Целият форум е на клубен принцип вече.
Замислих се, че няма тема за клубовете като такива. Нощните и не само..
Ходите ли? Намирате ли сили и време или мохитото пред компютъра е по-приятна емоция от питието с неизвестно качество на някой щъркел?
А обича(х)те ли да ходите или просто се сливахте с тълпата по задължение и по поводи?
Къде?
Защо там?

Аз се влюбвам в клубове, не знам дали ми вярвате, но е така. Литъл Рок в родния ми град беше легенда. В Пловдив Безистен-ът ми изпълва очите със сълзи от радост, а в София си имах едно тайно местенце със свещи по пода, без лампи, сервитьорки и дори без входна врата ..
Накратко -  за мен clubbing-ът е начин на живот. А за вас?

# 1
  • Мнения: 6 992
Беше, когато живеех в СГ. Сега не ми се разкарва  Laughing
Предпочитам си концертите.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Напоследък по-рядко, преди - всяка вечер.
Май не се привързвам към определен клуб или заведение или каквото е там мястото. Обичам разнообразието.
По отношение на форума - понякога с дни и седмици пиша само по клубни теми и нямам потребност да изляза от там, друг път шаря из целия форум.

# 3
  • Мнения: 274
... а в София си имах едно тайно местенце със свещи по пода, без лампи, сервитьорки и дори без входна врата ..

хаха...случайно там от време на време да свири на цигулка Ицко Финци ? Simple Smile Или говорим за различни места?

# 4
  • Мнения: 2 448
Обичам клубове, но сега заради детето се задоволявам с клубовете във форума. На живо много много рядко. Естествено, че като имам приятна компания, с която мога да изляза, няма да кибича пред РС-то.  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 708
... а в София си имах едно тайно местенце със свещи по пода, без лампи, сервитьорки и дори без входна врата ..


И да се намира близо до малките 5 кьошета?

# 6
  • Мнения: 274
... а в София си имах едно тайно местенце със свещи по пода, без лампи, сервитьорки и дори без входна врата ..


И да се намира близо до малките 5 кьошета?

аха...Simple Smile Наздраве Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 708
Наистина много интересно заведение Simple Smile Ходила съм там само веднъж, още ли съществува?
Иначе миналата година актовно се занимавах с нощни промоции на алкохол и обиколих доста заведения на София. Ех, как ми залипсва сега този активен нощен живот....

# 8
  • Мнения: 2 386
Там, там, другари.  Sunglasses Наздраве!

# 9
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Ако говорим за рок-клубове, да. Другите не са по вкуса ми.
Обичах О! Шипка. Сега има ли нещо подобно?

# 10
  • Мнения: 212
... а в София си имах едно тайно местенце със свещи по пода, без лампи, сервитьорки и дори без входна врата ..


И да се намира близо до малките 5 кьошета?

От къде се влиза като няма входна врата. През прозорците ли?

# 11
  • Мнения: 274
През комина. Хаха. Кво ти пука от къде се влиза? И без това няма да те пуснат Simple Smile

ПП. Майтап бе, да не се разсърдиш пък сега Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 992
Ако говорим за рок-клубове, да. Другите не са по вкуса ми.
Обичах О! Шипка. Сега има ли нещо подобно?

Фенса newsm78
Може би и Тукан в СГ.

# 13
  • Мнения: 4 120
О,да !
И все още се изживявам като клубна личност. "Петното на Роршах "  http://www.petnoto.com/#ми беше като втори дом преди. Сега не ходя толкова често, а и обикновено го затварят за сезона и се премества аудиторията в " Конюшните на Царя" в Стария град.
 Винаги съм искала в Пловдив да има клуб с фейсконтрол. Понякога случайно прииждат хора, различни от обичайните посетители на определените места, които могат да ти скапят вечерта.

# 14
  • Мнения: 1 447
Преди клубовете ми бяха любими,но напоследък с тези две деца  нямам това време да ги посещавам.  Cry   И се налага да се задоволявам със стоенето пред компа. Wink

Общи условия

Активация на акаунт