Бебе на плажа

  • 2 277
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
Може ли да водим 6-месечната беба Ева на плаж това лято?  grinning039  А да я топнем в морето?  sport027  Моля за съвет

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Абе май сте мънички Confused  Ако ходите преди 9 и след 16 и я държите само на сянка, с шапка и добре намазана с крем - не че много ще сетите от морето, но пък за беба е по-безопасно така.А в морето не бих топила малко бебе. Ние ще ходим на море с малкия - но той ще е на годинка.

Поздрави на морето и Бургас Cry  - топнете по един крак и заради нас Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 3 626
Сутрин преди 10 часа и следобед след 16 часа, обилно намазани със слънцезащитен крем висок фактор(над 30) и под чадър няма никакъв проблем. Стига на бебо и на вас да е комфортно.
Вместо в морето, бебчо може да го топвате в детски басейн.

# 3
  • Мнения: 466
Казвай кога ще ходим, взимаме чадъра и мазгоча иииииии хоп.
Хайдеееее на моретоооооо !!! Stuck Out Tongue

# 4
Ми не виждам защо не Wink .Както и другите мами са казали ако го намажеш както трябва със защитен крем и сложиш защитна шапка и бански няма проблеми Grinning .Ние ползваме и палатка за плаж. Вече бяхме на плаж и крачета потопихме даже Wink http://community.webshots.com/album/144418262JzdpzO

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
бягайте на плажа!:) и от бански няма нужда! само мазило и под чадъра, когато има яко слънце.
не е ли студеничко морето сега????? аз миналата година се опитах да влезна в морето през май...но се отказах бързо-бързо:)
Елина обаче много искаше и я потопихме до колената:) голям кеф беше:)))))))

# 6
  • Мнения: 83
Не виждам защо да се ходите на плаж.Още повече, че сте до морето. Ние ходихме с баткото и беше много весело. Седеше под чадъра на сянка, но задължително с шапка и тениска! Намазан  с крем, често му давах да пие вода, къпах го в морето и беше чудесно! Тази година ще ходим и с малкия /сега на 6 м./ и ще е щуро със сигурност!
Весело лято на всички! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Shocked

# 7
  • Варна
  • Мнения: 322
Давайте смело на плаж (ама както вече ти пишат другите майки - рано сутрин и късно следобед) Ранното ходене на плажа е особено полезно заради разните му там йодни изпарения и пр.
И ако се отбиете до Варна - може и да се срещнем  Stuck Out Tongue Добре сте дошли!

# 8
  • Мнения: 5 539
Благодаря, момичета! Щом сте толкова единодушни, че може, значи няма от какво да се притеснявам Laughing Още малко да се постопли и Ева ще направи първата  баня в живота си. А ако някоя от вас има път към Бургас или Южното черноморие, ще се радвам да се видим Laughing
Хрис, не знам дали ще пътуваме до Варна, но ако ходим, ще ви свирна предварително.Simple Smile
Поздрави на всички и много слънчеви дни!

# 9
  • Мнения: 1 809
Хей, Lilita  !:D
Ние утре заминаваме на морето.Хриси е на 5месеца и половина .
Взела съм й мазило на Бюбхен-32 фактор и шапчици, за да пазим главичката, ама като гледам времето... Close май ще си ходим всички с по-дебелите дрешки  Cry  
Не сме се отказали, дори само за да сменим прашния въздух в София си заслужава Sunglasses
Помъкнала съм толкова много багаж, че въобще не ми е ясно как ще го съберем в колата... Rolling Eyes
Дано да се оправи това време най-после,че то не си е лято,а есен направо... Cry

# 10
  • Мнения: 5 539
Абе, хора, разберете, не е есен, лято си е вече!!! Laughing
Не знам как е времето из Софийско, ама тука си е топло. А пък прогнозата сочи, че от средата на другата седмица се оправя навсякъде. Така че, Цвети, спокойно, ще си изкарате една хубава почивка. А на бебока не му трябват големи жеги, затова добре сте решили да ходите на море през юни. Къде ще бъдете и за колко?
Приятно изкарване! Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 322
Ооооооххххх, Лилита, лято, лято, ама днес във Варна я има 18 градуса, я не. И е едно такова мрачно, духа студен вятър, все едно зима идва Sad  Sad  Sad  
Друга година по това време вече по няколко "бани" имаме....
А пък някой ми каза, че юни месец щяло да бъде адски горещо (така казвали синоптиците....)

# 12
  • Мнения: 2 693
Цитат на: lilita
А ако някоя от вас има път към Бургас или Южното черноморие, ще се радвам да се видим Laughing


Мдам Wink , имаме към Созопол, в началото на юли Grinning . Свиркай кога и къде, че Евето е чудничка! Grinning Ако имах щерка, щеше да е "срещата на двете Еви", това име бяхме избрали.

А иначе и аз съм на мнение, че бебоците не са порцеланови и не им вреди да си топнат дупетата в моренце, а най-добре след морето да хванат и здравословен тен в планината. Ние така процедираме и всички сме "калени"  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние на 10 юли идваме в Бургас! Имам още време и затова не съм взела на Таня плажно масло, но няма да мине без него. Simple Smile Но пък тогава са големи жеги и незнам кога точно ще успеем да отидем с нея на плаж. Тя ще е на 9 месеца, но сигурно ще и е рано, за да я топнем в морето - все пак макс. температура на водата е 24 градуса, а тя все още се къпе на около 40.
Поздрави от нас! Sunglasses

# 14
  • Мнения: 5 539
Хайде, Боболента, чакаме ви!!! Laughing
Поръчали сме слънчево и топло време за началото на юли  Nature Sunny А уговорката за среща предлагам да я направим, когато имате яснота кога ще пътувате точно.
Целувки на сладура Емо!!! А пък живот и здраве някой ден може да си имате и една Евичка   и да правим "среща на двете Еви" Wink   Wink

Общи условия

Активация на акаунт