Сони Ериксон, Нокиа, Моторола или Самсунг????

  • 11 827
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Здравейте, момичета/момчета!
 Наближава  рожденния ми ден и съм решила, че искам подарък мобилен телефон до към 400 -450 лв. Естествено искам да е добър не само като дизайн ( както повечето мъже мислят за нас жените, че избираме дизайн, а не технически характеристики).Та - колебая се между гореизброените маркии всъщност до момента почти съм изключила Самсунг.

Моля за съвет?!

# 1
  • Мнения: 6 992
От тези само Нокиа съм ползвала.
Сони също не ми изглежда зле newsm78
С Моторола не познавам хора и нямам съвсем никакво впечетление.

Бих си избрала този, който свири най-добре мп3. В моя случай за парите, които имах, се оказа Нокиа 3500. Харесвам си я Sunglasses Но е евтина за твоите пари Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Имах Самсунг, с капаче, розовичък. Служеше ми добре, има и преден дисплей, така че да видя кой ме търси, преди да отговоря. Дисплеят вътре беше с достатъчно едър шрифт, за да го видя и без очилата си.  Embarassed
Сега имам Сони Ериксон (К 750i), а Самсунга подарих на мама.
Сонито е много добро за мен. Чувам го като звъни идеално отвсякъде, дори и в чантата ми да е.  Peace Приема всякакви музики има и допълнителен слот памет. Мога и добри снимки да правя с него.   Peace
От Нокиа и Моторола съм се отказала още преди да си ги купя. Просто не ми харесват.  Confused
Моите предпочитания са към Сонито, но и Самсунг не са лоши.

Успех при избора ти!   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 753
Nokia, любима марка ми е и само такива си купувам... За технически характеристики не мога да дам съвет, защото ползвам GSM-ите основно за да говоря, а не да слушам музика или нещо друго...

# 4
  • Мнения: X
Сони Ериксон имат страхотни модели напоследък......сменила съм доста телефони,но вече станах твърд фен на марката-имат добри камери,добри плеъри/ако държиш на музиката/,стават и за ровене в нет-а.......в тоя ценови клас бих ти препоръчала W810i и  T650/и двата съм ги ползвала лично и съм много доволна/,но втория е много по-дамски откъм дизайн/особенно в зелено/

# 5
  • Мнения: 46 478
Имам опит с Нокиа и Самсунг.
Нокиите ужасно се драскат, колкото и да го пазиш, след 1 месец ще е все едно го е влачил порой, от Самсунгчето за сега нямам забележки, но не попада в цената, която си посочила (250 лв.), така че няма да го препоръчвам  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 1 710
Най-добрия телефон, които съм виждала като технически характеристики, изпълнение и качество е Нокия 6233. Не ми харесва като дизайн, но иначе телефона е страхотен. Повечето модели на Сони-Ериксон имат по-добри камери и по-издържливи батерии, но дават и доста дефекти. Моторола и Самсунг съм ползвала преди много години, така че нямам виждане по въпроса.

Когато в семейството ни някой си купува нов телефон, винаги търсим отзиви за избрания модел ето тук - http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/

# 7
  • София
  • Мнения: 2 004
Nokia за мен е най-доброто. В момента съм с 6500 класик и с N70. Изключително съм доволна и от двата. Мои приятели с други модели от N серията също са доволни. На Моторолата не харесвам менюто, а Самсунг съм имала два, които дадоха фабрични дефекти на шестия месец от употребата им. Няма да разказвам какви ядове бяха със сервиза и с Германос.

# 8
  • Мнения: 1 190
Аз май съм единстената, която предпочита Моторола   Grinning

# 9
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Nikia  Peace Аз в момента съм с 6300. Страхотни снимки, дисплея е много голям, звука също. Свири МР3, има 128 Мб карта, но можеш и да сложиш по-голяма. Сина ми сега си е харесал N73. Също много хубав и е по-близо като цена, до твоята. Сони Ериксон W 810 I  или 950 също са добри.

# 10
  • Мнения: 1 546
Аз бих категорично изключила Моторола и Самсунг. Остава колебанието между Сони и Нокия. Ако питаш мъжа ми Сони е ТелефонЪТ! Wink

# 11
  • Мнения: 2 407
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1510 този е много добър,днес ще се сдобия с него.
Нокия или Самсунг за мене това са марките.
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1499този съшо хич не е лош.
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1633 тази марка също ми харесва,като малък компютър е.

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
сони ериксон

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз съм ползвала  всичките марки без Сони, най -доволна съм от НОКИЯ

# 14
  • Мнения: 2 229
Нокиа или Сони Ериксон! Peace

Нокиа не съм имала, а в момента съм със Самсунг, но при Самсунг наистина основното е дизайна и дават дефекти...
Моят и той е бъгав, "рестартира" се веднъж в месеца без причина, но става за секунди и не ми се е занимавало да го поправям, но знам че и при други е така.

Нокиа са си класика и са здрави, но лично според мен са им надути цените, а Сони Ериксон в последно време пускат много готини модели!

Общи условия

Активация на акаунт