Витамин С(Ц) без глутен?

  • 2 197
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
Има ли на нашия пазар витамин С на опаковката на което да пише че не съдържа глутен???И ако има коя фирма го произвежда         .... не ми трябват комбинирани витамини, само чисто витамин С! Flutter

# 1
  • Мнения: 2 821
За първи път чувам, че вит.С може да съдържа глутен newsm78...Защо не ползваш ампула?

# 2
Имаш алергия към глутен ли?В повечето лекарства се съдържат като помощни вещества нещо от рода на нишестета,съжалявам но в момента съм на работа и не мога да видя какво пише на опаковката от витамин С.Ампулата е единствения вариант.

# 3
  • Мнения: 162
Ампулата на пиене ли е или се бие мускулно? От колко Милиграма е? На коя Фирма е? Peace

# 4
  • Мнения: 1 763
Ампулата на пиене ли е или се бие мускулно? От колко Милиграма е? На коя Фирма е? Peace

Давала съм ампули Витамин Ц за пиене на сина ми, когато беше на 4 месеца. Мисля, че една ампула беше 0.5милиграма, но не съм сигурна. Производител е Софарма, но тогава точно ампулите бяха спрени от производство и много трудно намерихме. Дано сега отново са ги пуснали.

# 5
  • Мнения: 162
0.5 милиграма е много малко.. да не би да е  0.5 грама? Rolling Eyes ина4е благодаря много за информацията. още сега отивам да купя ако все още я има Simple Smile Hug

# 6
  • Мнения: 162
купих витамин Ц на софарма, 5 милиграма е ... мерси много за отговорите ви момичета  Hug

# 7
  • Мнения: 698
Аз взимам на децата си само вит. С на Jamieson. Открих, че в другите има оцветители, което е доста възмутително, но това е друга тема. По 500 мг. са - дъвчащи /смучещи се /вкусни са/. На дъщеря ми, която е на 7 години давам по половин отвреме-навреме. И цял, ако започва да се разболява. Не съдържат захар, глутен, скорбяла, сол, мая, лактоза, синтетични консерванти, ароматизатори и оцветители. Натурален екстракт от свежи плодове - манго, банани, райска ябълка, ацерола, шипка...Изглежда доста скъпо  - 17-18 лева опаковката, но вътре са 120. Всеки може да си го пресметне и да си прецени... Всичко най-добро.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 162
Да наистина излиза по евтино, #2gunfire  аз за 10 ампули от 500мг дадох 14 лева ... ако намеря по нашите аптеки определено ще си купя. Мерси  Hug

# 9
  • Мнения: 259
И ние пием ампули вит. "С", но от 2 мг . Сега намирам само от 5 мг, но не давам от тях. Изтръсквам ампулата в малка лъжичка и й го давам в устата. Учудващо много й харесва и търси още. Давах и на таблетки (ние сме на 2 години), но тотално ги плюеше.

Общи условия

Активация на акаунт