Inglesina Zippy или Peg Perego Pliko P3 completo?

  • 5 385
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
За сега сведох избора си до тези две колички Inglesina Zippy http://www.inglesina.com/us/products/details.php?sectionid=27&itemid=385
 
Peg Perego Comlpleto http://www.vitodesimone.com/content/view/10/20/
Водещото беше теглото (и двете са около 8кг.)Ако сте ги ползвали или имате впечатления,моля да ги споделите  Hug

# 1
  • Мнения: 137
Az съм с две ръце за Пег Перегото. аз имам Ариа, но когато търсех си бях харесала Комплетото. страхотна е количката. тогава ме спря цената и дръжката(държах да е цяла). количките на пег перего са добре изпипани и издръжливи. много съм доволна и от моя избор. успех

# 2
  • Мнения: 4 428
Аз не бих могла да ти дам еднозначен отговор. Двете колички много си приличат общо погледнато и трябва да си прецениш кои детайли на коя те устройват повече.
Попринцип Инглезина е по-добра марка от Пег Перего. Зиппи-то има по-голями колела и може би ще е по-проходима. Материите са малко по-хубави на Инглезина.
Пег Перегото пък има по-голям багажник и много по-хубав сенник.
Според мен е хубаво да отидеш и да ги видиш и двете на живо. Да усетиш "чара" на всяка, за да можеш да кажеш - Тоав е моята количка  Peace
Във всички случаи, която и да избереш, няма да сбъркаш. Количките са много хубави  Peace
Успех  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 43 900
Най-добре наистина на живо да се видят.
Още един плюс на инглезината е, че се сгъва и разгъва с 1 ръка Wink

от двете "моята" би била инглезина....но и аз мисля, че и двете са добър избор и надали ще съжаляваш каквото и да решиш....

Само че - зипито трябва да е с кош, защото няма пълно легнало положение...ако е за новородено де....

# 4
  • Мнения: 101
За новородено е.Пег Перего-то ме грабна ,защото видях всичките му плюсове в магазина на вносителя.За Зиппи-то  не знам,защото само съм го виждала само в парка,но пък навсякъде в описанията се споменава за"fully recline position"-което според мен си е изцяло хоризонтално .

Ако някой я е ползвал,моля да каже. newsm78

# 5
  • Мнения: 4 428
Ами аз съм я оглеждала и й гледах точно легналото положение. Поне до миналата година, модела не беше с пълно легнало. Наклона не беше кой знае какъв, но го имаше. Ако вземеш едно потр бебе или ако ползваш дебело чувалче в началото, няма да имаш проблем  Peace Е, това става, ако бебето е зимно  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 43 900
Навсякъде я дават 6-36м....дори и на линка , който си посочила, отвори каталога им, там има снимки на коша...

fully recline position - това никъде не го виждам да го пише....

# 7
  • София
  • Мнения: 43 900
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291792.msg7480386

ето ти една тема по повода....

http://www.babyplanetbg.com/index.php?m=320&category=126& … System&lang=1 а това е целия комлект....

# 8
  • Мнения: 1 341
На мен повече ми допада Инглезината. veselina_s_p вече е посочила както плюсовете, така и минусите.
Успех в избора, която и да избереш няма да сгрешиш.

# 9
  • Мнения: 814
 Перегото е страхотна Peace(казвам го от личен опит). Красива и стабилна количка, лека, маневрена и с голям багажник. Няма да съжеляваш ако се спреш на нея Peace.
 Лека бременност и леко раждане  bouquet

# 10
  • Мнения: 101
A къде в Пловдив мога да видя Инглезина-та?Проверявах в "Пинокио",както е посочено от вносителите-не зареждали-нямало търсене.Няма я и във Вис Виталис,Хипо,Щъркел... Thinking

# 11
  • Мнения: 1 636
С моите синове съм имала 46 колички  Mr. Green и мога да те посъветвам zа Пег Перего,но не Комплето,zа новородено не става. Вzеми си Пег Перего Праметте. Имах я и бях много доволна. Тя се zавърта така,че в началото да може6 да гледа6 детето,много е мека. Ще ти трябва и една чанта,която не zнам как се каzва на БГ,но би трябвало да zнае6 какво имам предвид. Иначе Праметте е със съЩото одялце,което се zакачва с цип,беz zначение дали е zа легнало или седнало дете,има дъждобран,който се лови с цип и беz zначение какъв вятър вее няма да литне,има отпред едни пласмасови тънки пръчки,които до държът напред,тъй като има много деца,които мраzят дъждобрани и ги дърпат.Поzицията на гърба се гласи в 4 положения,на крачета се настройва в 2,дръжките са в 2,може с и беz гирук да се полzва,но всичко това мисля,че и Иглесината го има. Ако има6 въпроси zа Праметтето питай,но не вzемай Комплето,zа новородено не става,поне до 4 месец Ще трябва с нея да чака6.

# 12
  • Мнения: 466
И аз съм за Peg Perego. Според мен си става за новородено. След като има напълно легнало положение не виждам къде е проблема. Има си и покривало и дъждобран, пък е и лекичка. И нея я дават затваряне с една ръка.
Чиколина, и Праметето е хубава, но вече не се произвежда, иначе  това че може бебето да е срещу майката е безпорен плюс.

# 13
  • Мнения: 1 636
Вери,не zнаех,че не ги проиzвеждат вече. Моят син е вече на 3. Но все си мисля,че оЩе някъде Ще ги има останали бройки иz складове. Може гугъла да помогне  Thinking
Комплето не е напълно легнало положение,zа това не става zа новородено.Както и всички останали от тоzи род. Гръбчето е на около може би 30 градуса наклон  newsm78

# 14
  • Мнения: 466
Чиколина , без да  създавам спор ще кажа само, че имам приятелки с Плико и си има напълно легнало положение. Първата ми беше АТ4, която е със същото положение на гръбчето и с нея си гледах детето когато се роди. По-късно си купих Ария и вече при нея наистина има около 30 градуса наклон и не се препоръчва за новородени. А Прамете, когато аз си купувах първата количка  като ми демонстрираха видях, че е малко по гладко с това прехвърляне на тапицерията, но тогава държах на големите гуми и затова се спряхме на АТ4.

Общи условия

Активация на акаунт