Моля препоръчайте ми добър гинеколог

  • 3 074
  • 13
  •   1
Отговори
От началото на бременността съм под наблюдение на др. Маркова , но на последък въобще не съм доволна, защото е повърхностна и безотговорна. Не ми дава достатъчно информация и си мисля, че ако можеше само да ми взима парите без дори и да ме вижда и чува ще е най- доволна.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ако за Варна говориш, и аз съм била и при Маркова и при други, но най-добрата за мене си остана Халачева, въпреки че ще чуеш и недоволни от нея. Благодарение на нея съм бременна, преди това тя ми прави всички изследвания, а сега следи и бременноста ми. Нямам критика. Peace

# 2
За София става въпрос.
Мерси все пак Simple Smile

# 3
  • Мнения: 28
Доктор Жекова от Окръжна болница .Можеш и да родиш при нея. Много е внимателна.

# 4
DR.Velev nqma da sajalqvash!!!!!ırechek14et.2 jestok e....rabotı vav klınıkata na dr.mazneıkova vav sofıq samo zaradı nego rajdah tam ..po prıncıp e bil zavejdasht doktor na rodılnoto vav sheınovo!nqmada sajalqvash!

# 5
  • Мнения: 94
Препоръчвам д-р Миков, има частен кабинет на пиротска, работи със здравната каса и е най-милия, внимателен и вдъхващт спокойствие лекар, който изобщо някога съм срещала, можеш да му се обаждаш по всяко време и за всякакви въпроси..много отговорен и.....мога още много да пиша, но мисля че схвана основния смисъл Hugуспех

# 6
  • София
  • Мнения: 12 551
Доктор Жекова от Окръжна болница .Можеш и да родиш при нея. Много е внимателна.

С две ръце ЗА д-р Жекова!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 789
поразрови в Здравен справочник, там ще намериш повечко инфо
Късмет Hug

# 8
  • Мнения: 207
Аз съм с две ръце за д-р Димитър Гунев от МД. Много внимателен и отдаден на професията си човек.Аз ще раждам при него. Има и частен кабинет на бул. Пенчо Славейков. Успех!

# 9
  • Мнения: 2 231
От началото на бременността съм под наблюдение на др. Маркова , но на последък въобще не съм доволна, защото е повърхностна и безотговорна. Не ми дава достатъчно информация и си мисля, че ако можеше само да ми взима парите без дори и да ме вижда и чува ще е най- доволна.
Ако Овча Купел ти е близо, мога да ти препоръчам д-р Любомир Иванов в МЦ "Доверие". Цялата болница работи със здравната каса и всички прегледи и изследвания ми бяха безплатни (но няма родилно, трябва после да родиш другаде).
Та лекарят е възрастен, но изключително компетентен. Пенсионирал се е като завеждащ патологична бременност във втора градска и се е занимавал все с по-особени гинекологични проблеми. Жена му също е акушерка (просто им е в кръвта) Бях сигурна, че щом той ми казва че всичко е наред значи е така. Ако се интересуваш повече питай.
Иначе родих при Бойко Димитров в Токуда, който също е страхотен специалист (и е млад и готин Mr. Green)

# 10
  • София
  • Мнения: 1 339
Моята бременност я следи Д-р Полина Геловска от МЦ "Лора" /филиал Позитано №10/ много е внимателна и обяснява всичко.. пък и работи със ЗК. Peace

# 11
  • Мнения: 186
Аз съм много доволна от др.Гунев.Намира се на бул.Пенчо Славейков.Ходя при него от 3 години.Ако искаш тел. пиши ми на лични Peace

# 12
  • Мнения: 2 807
Още един глас за д-р Гунев - невероятен човек и професионалист  Peace

Наблюдавал е и трите ми бременности, и трите ми раждания са при него - няма как да бъда по-доволна - перфектен във всяко отношение  Grinning

Успех в избора!  Hug

# 13
  • Мнения: 721
Ако Овча Купел ти е близо, мога да ти препоръчам д-р Любомир Иванов в МЦ "Доверие". Цялата болница работи със здравната каса и всички прегледи и изследвания ми бяха безплатни (но няма родилно, трябва после да родиш другаде).
Та лекарят е възрастен, но изключително компетентен. Пенсионирал се е като завеждащ патологична бременност във втора градска и се е занимавал все с по-особени гинекологични проблеми. Жена му също е акушерка (просто им е в кръвта) Бях сигурна, че щом той ми казва че всичко е наред значи е така. Ако се интересуваш повече питай.

Само не и при др Любомир Иванов, за да не съжаляваш, както аз.

Ще го намериш и в Черния списък. Аз много късно го разбрах и сега си плащам.

Ако те интересуват повече подробности, ми пиши на лични.

От Доверие др Емил Иванов води ДК и е класи по-внимателен и отговорен от доста по-възрастния от него Любомир Иванов.

Общи условия

Активация на акаунт