бременност след ин витро

  • 30 185
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте аз наскоро правих ин витро и искам да попитам как трябва да се чуствам ако случайно съм бременна и обезателно ли ще ми дойде ако не съм Cry. Днес ми е 9 ден след трансфера, но съм решила че ще изчакам до 17 разбира се за да разбера резултата. Дано всичко да е наред и да се радваме скоро на детенце Praynig Благодаря ви предварително

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Миличка, и аз минах през това. Симптомите са като при всяка друга бременност, и естествено съвсем различни при всеки. При мене например първото което се появи още преди теста, беше ставането да пишкам по 4-5 пъти през ноща. Пожелавам ти успех, и мечтата ти да се сбъдне. Да, разбира се че ще ти дойде ако не си забременяла, но не мисли за това сега, а мисли че е станало.  Hug
При мене и при приятелка също с инвитро около 11тия ден на трансфера имаше розово зацапване, което ни изкара ангелите, но по-късно разбрах, че често се случва.Това не е менструация де и исках да ти кажа, че дори да има някакво кървене, не винаги е менструация.

# 2
  • Мнения: 4 589
Подкрепям ПуканкаZ изцяло. Аз също бях така, на 13 ден след трансфера видях много бледо розово петно и си изкарах акъла, оказа се, че се случва доста често. Аз също ставах по 4-5 пъти на нощ до тоалетна и се събуждах супер гладна. При всеки е различно, не търси симптоми, почивай и мисли положително и скоро да се похвалиш с положителен тест.
Успех

# 3
  • Мнения: 2 423
Сирена симптоми на 9 ден от трансвер няма, на месец да но не и на 9ти ден.
А дали ще ти дойде ако не си ще ти дойде няма начин.
Но аз ти пожелавам да НЕЕЕЕ ти дойде девет месеца и да си имаш едно а може и две сладинки кюфтенца-бебенца.
Успех ти желая и най красивата бременост

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Сирена,при мен симптомите бяха болезнени гърди,често пишкане и болки долу ниско като пред ПМС,но искам да ти кажа ,че например болките в гърдите си ги имах от началото на стимулацията и така си продължиха.При мен нямаше зацапване  Praynig
Сега вече има и гадене  Sick
Пожелавам ти да видиш  EFP

# 5
  • Мнения: 1 224
Както са ти казали момичетата - като при всяка бременност, която пък си е индивидуална за всяка жена, а и при една и съща жена различните бременности протичат различно.
И при мен имаше зацапване някъде към 10ти ден (аз бях с трансфер на 5ти ден, така че отговаря по време на 12-13 ден ако трансфера е на 3ти ден), съвсем малко, на тоалетната хартия сутринта, точно колкото да се паникьосам.Гърдите си ме боляха доста, но това не е гаранция, защото се приема доста прогестерон след инвитро, понякога има и инжекции прегнил и те предизвикват разни симптоми също.Единственото по-особенно което забелязах, бяха 2-3 пъпки на шантави места, които ми избиха.
Но най-често едва след като видиш положителния резултат си даваш сметка, че разни работи, които си забелязала са били симптоми, а не обратното.
Успех ти желая!

# 6
  • Мнения: 3 376
Е аз пък нямах абсолютно никакви симптоми, без преувеличение или преиначаване. НЯМАХ: болезнени/подути гърди; вълчи апетит; често пишкане; гадене; метален вкус в устата; вътрешно усещане, че е станало; не ми се ядеше кисело. Нарочно изброявам всички симптоми, за които се сещам, за да се увериш, че нищо не е показател. Дано тестът е положителен  Praynig

# 7
  • Мнения: 3 294
sirenata2 виждаш от написаното от момичетата че при всеки е индивидуално , Стискам палци да имащ положителен резултат  Praynig

# 8
  • Мнения: 22
Благодаря ви момичета, че сте ми писали. При мен лично ме болят гърдите и от време на време ми се гади иначе друго не съм забелязала, но дано резултата накрая да е радостен  Praynig Praynig Благодаря ви много знаех си, че тук сред вас ще открия някакво успокоение  Hug

# 9
  • Мнения: 22
Здравейте момичета аз искам само да ви кажа че правих теста и той е положителееееееееееееееееенннннн много се радвам  Joy EFP newsm44 много сме щастливи с моя мъж. Благодаря ви че и вие ме подкрепихте Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 2 908
Sirenata браво и честито  bouquet.Много се радвам и ти пожелавам щастливи девет месеца.Ако искаш сподели радостта и в закованата тема за Инвитро,последните дни там доста момичета имаха положителни тестчета,което се стахотно.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Сирената,браво мила!Честито и леки и безпроблемни 9 месеца! Praynig Hug  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 294
sirenata2 честито , лека и безпроблемна бременност то желая  Hug

# 13
  • Близо до София
  • Мнения: 896
sirenata2, честито мила, безпроблемна и щастлива бременност ти пожелавам, прекрасни мигове и изживявания.

   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 284
Честито мила Hug Hug HugЛека и безпроблемна бременност до края Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт