разстройство

  • 718
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте,от вчера малкия има леко разстройство интересува ме някой давал ли е лечебна хумана смесена например с бишкотки, защото иначе не иска да я яде.

# 1
  • Мнения: 90
Давала съм на моето бебче Милупа NH,когато се разстрои малко,но не съм я смесвала с бисквити.Определено обаче имаше ефект.

# 2
  • Мнения: 2 131
Когато давах на Алекс лечебна Хумана, не съм слагала бисквити. Едва ли е проблем да сложиш 1-2 от най-обикновените бисквити - без какао, масло, мляко.

# 3
  • Мнения: 5 940
Синът ми преди две, три седмици изкара отвратителен вирус с разстройство. Два дни изкара само на вода, отказа лечебната храна на Хумана. Взех на Милупа и на третия ден я прояде, но тогова като че ли взе да минава и болестта.
Иначе сладко при разстройство не се препоръчва.

# 4
  • Мнения: 27 524

Какво точно ще рече това? Много често понятията разстройство и запек рядко отговарят на действителните условия за наличие на такива.  Simple Smile

# 5

Какво точно ще рече това? Много често понятията разстройство и запек рядко отговарят на действителните условия за наличие на такива.  Simple Smile
ака по 5,6пъти на ден и то кашаво не съвсем вода но не е и нормално.По принцип ака 1-2пъти дневно

# 6
  • Мнения: 2 131
nedian, заведи детенце на лекар. Когато моят син беше така както описваш, пи Креон и... Нормофлор, ако не се лъжа. За второто лекарство не съм сигурна за името. Тези медикаменти са за нормализиране на чревната флора, доколкото си спомням. Алекс беше точно както описваш - не точно разстройство, но по 6-7 пъти на ден.

# 7
  • Мнения: 27 524
ака по 5,6пъти на ден и то кашаво не съвсем вода но не е и нормално.По принцип ака 1-2пъти дневно

А на каква възраст е детето? Синът ми като бебе акаше и по 8 пъти и все кашкаво, но това не е разстройство.  Peace
Иначе Ентерол много помага.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace Ентерола е много добър за разстройство, но лечебната хумана  да я смесваш с бишкоти не ми се вижда удачно.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ентерола много помага

# 10
  • Мнения: 999
Колко голямо е детето? Моята бебка скоро имаше разтройство и много ни помогна едно лечебно сокче на Хип с оризова вода и морков.

# 11
Благодаря ви за отговорите,Боби е на 8месеца и ето вече 3 дни е така.От две вечери даже ака и през ноща по веднъж и сутринта отново.Вчера през деня дадох сок от моркови -прясно изцеден,през деня нямаше нищо но от вечерта започна пак.

Общи условия

Активация на акаунт