4-годишно, през Август, в София?

  • 1 602
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
Градината ни затваря за целия Август, на мен пък тогава ми е един от най-натоварените месеци в годината обикновено.
Няма баби, които да могат да гледат дъщеря ми и тя ще остане целия месец /почти/ с бавачката си в София.

Ще ми се поне някаква част от деня да прекарват в занимания. Може да е спорт, може да е някакъв детски център - но не да си играе просто, а да правят нещо... креативно.
Някак не си ги представям целия месец да се мотаят по градинките или у дома ако е топло.

Идеи?

# 1
  • Мнения: 3 367
Za Sofia ne мога да помогна,НО понеже нашата бавачка не е много по идеите аз всеки ден измислям "проект"- по 5 листа от работна тетрадка(бувки,математика,пъзели,учене на време,концепции и пр) +нещо за апликация,рисуване по тема и др.Има камари идеи в нета,в неделя принтирам като луда и после си имам за цяла седмица. Вечер има "отчет",заедно ревизираме направеното.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 530
Бих ти предложила планинарскто училище на Мачирски-http://www.matchirski-sport.org/. Моят син беше миналата седмица и другата пак ще ходи. Много съм доволна, децата по цял ден са на Витоша на въздух, игри и забавления.

# 3
  • Мнения: 2 700
Виж в тази тема една майка говори за някакво спортно училище, което очевидно е предназначено за по-малки деца ( споменава се спане след обяд). Доколкото разбрах е около басейна Спартак, но не знам подробности.

# 4
  • Мнения: 1 491
Аз съм мамата със спортното училище  Mr. Green
Супер съм доволна. Мойта щерка я оставям в 08.00ч и вечер баща й я прибира малко преди 18.00ч. Закусват, имат занимания тенис на корт, обядват (супа, второ, десерт), следобеден сън, плуване, следобедна закуска, игри на площадката до централният вход на басейна "Спартак". Миналата седмица като гръмна склада, не посмяха сутринта да тренират и бяха седяли в някаква зала където им бяха чели приказки, рисували ... Много, много съм доволна и не съжалявам за парите, които давам, заслужават си на 100%. Ако искаш координати пиши на ЛС  Peace

# 5
  • Мнения: 14 654
Проверете какви дейности предлага местното читалище, със сигурност има подходящи неща за малки деца, в някои предлагат и полудневни групи за деца до 6 години. Но пък през август е много възможно да са в почивка.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
anette1104, мислих част от заниманията да са точно такива... Ние си имаме няколко учебни тетрадки или нещо подобно от градината.
violetblue, а деца на 4 приемат ли? Спартак ми е много близо и дори мислех за някакви занимания по плуване там.
Янечек, около нас няма читалище Sad

# 7
  • Мнения: 1 491
Сигурно, вчера сутринта се засекох с едно момченче, което според мен е там някъде  Mr. Green А пък и това си е предназначено за деца от детските градини и предучилищна възраст (поне аз случайно видях рекламата на таблото на детската градина)

# 8
  • Мнения: 14 654
Сетих се, че съм виждала обяви за летни занимални, организирани от детски клубове. Включват разни школи по езици, рисуване и театър май. Повечето са деца между 5 и 10 години, но има и от по-малка възраст. Има възможност да се плаща на ден или да се ползва карта. Аз лично много много не обичам клубовете за деца, но това е още един вариант за занимания.
На мен това ми се струва интересно.

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 11:37 от Янечек

# 9
  • Мнения: 7 263
Isa виж това - имат Лятна арт школа дори с полудневни занимания. Струва ми се идеално за малка госпожица на 4 години. Дори да не е всеки ден, пак е прекрасна възможност!

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 11:53 от Lennyh

# 10
  • София
  • Мнения: 6 999
Мерси за предложенията Simple Smile

Лени, на това място отдавна съм му 'хвърлила око" - припомни ми го.   bouquet

# 11
  • Мнения: 7 263
И аз съм му "хвърлила" ама няма кой да го заведе  Sad

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Isa виж това - имат Лятна арт школа дори с полудневни занимания. Струва ми се идеално за малка госпожица на 4 години. Дори да не е всеки ден, пак е прекрасна възможност!

Пише за деца над 6 години  Thinking

# 13
  • Мнения: 1 491
Аз все така спортно училище, ама като си прегледах квитанциите, на тях пише "спортна лятна детска градина". Така че, приемете извиненията ми, ако съм ви подвела нещо  Hug

# 14
  • Мнения: 4 877
а деца на 4 приемат ли? Спартак ми е много близо и дори мислех за някакви занимания по плуване там.


Мисля, че детският закрит басейн почива през август - поне м.г. беше така. Иначе приемат и доста по-малки деца. Ако искаш да запишеш детенцето си на плуване, вече има по-добри и чисти места с доста добри треньори. Детският басейн е доста занемарен.

Знам, че Оксиния имат лятна джунгла с различни езици, но не знам дали предлагат транспорт. Далече е от вас.
http://www.oksinia-bg.com/kidcenter5.html

Общи условия

Активация на акаунт