Дали да си легна с него ?

  • 6 572
  • 88
  •   1
Отговори
Семейна съм от 7 години имаме две деца. Бракът ни е нормален. Аз съм нормална, съпругът ми е нормален. Нищо интересно не ни се е случвало от много време насам. Ежедневието ни е повече от сиво. Но иначе проблеми - нямаме.
От известно време един мъж флиртува с мен. Самият флирт по никой начин не ме ласкае. И без подобни неща аз си имам достатъчно самочувствие. Замислям се обаче за друго. Дали да не си легна с него, просто за разнообразие. Не съм емоционално зависима от него, с нищо като личност не ме привлича, но смятам че секса би бил много добър. В смисъл - разтоварващ.
До колкото мога да преценя, мисля че и той би искал да е максимално дискретен. /Във всяко отношение/.

Ако някой е имал подобно изживяване, би могъл да ми подскаже, дали това би ме разведрило до някъде или би ме забило в някаква дупка.

Питам, защото никога досега не съм изневерявала - нито в предишни връзки, нито на съпругът си и чувството след това ми е непознато.

# 1
  • Мнения: 750
Зависи колко си привързана към съпруга си, дали после няма да се обвиняваш заради единия секс с друг мъж и да се побъркаш....

# 2
  • Мнения: 2 477
Не съм била в подобна ситуация.
Но ако след години брака ми стане скучен и нищо интересно не ми се случва,може бих ти отговорила с "да"-разнообрази се.
А имаш и доводи,че тази забежка няма да провали семейството ти.
Съжалявам,че съм толкова искрена.

# 3
  • Мнения: 53
Е сега - хубава работа! Как някой ще знае дали ще ти е гот като го направиш или ще ти е кофти?
Ами направи го, после сподели и така хем ти ще разбереш, хем и ние  Joy

# 4
  • Мнения: 103
 Аз съм против всякакъв вид изневери / физически, платонически, заигравки /. Имам си принцип „ не причинявай това на другия, което не искаш той да ти причини на тебе “ все пак си имаш семейство. Това е моето виждане по въпроса.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ако болшинството тук ти кажат да не го правиш, ще ли се спреш?

# 6
  • Мнения: X
От това, което чета разбирам, че искаш сама да си създадеш проблеми, които до сега нямаш.

# 7
Не искам да си създавам проблеми - искам да си създам емоции. Чисто физически, нищо друго.
Нямам намерение да завързвам любовна връзка, да водя дълбокомислени разговори с въпросния господин и прочие.
Не съм тийнеджър. Искам просто секс с чужд мъж. В случая ме води единственно тръпката да направя нещо ново, различно и
погрешно.
Искам да действам както един мъж би действал в подобна ситуация, т.е. да бъда водена единственно и само от нагона си.

Питам дали дейвствителност ще постигна желаното или по-скоро обратното.

# 8
  • Мнения: X
Извънбрачните връзки винаги водят до проблеми.
Иначе сама си наясно какво искаш. Казваш "искам секс с чужд мъж". Ами направи го тогава.
Сигурна ли си, че това ще ти донесе нужните ти емоции? И ако си сигурна, то след като си легнеш с него и след време ако ти се приискат пак такива емоции?

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всеки човек е различен- чувства, емоции, принципи, морал... Никой тук не може да ти каже как ще ти понесе изневярата.

# 10
  • Мнения: 139
Ако си сигурна, че съпругът ти няма да разбере, ако си сигурна, че няма да хлътнеш, ако вземеш всички предпазни мерки - може да се получи нещо красиво и обогатяващо, нямаш 100 живота все пак. Но наистина трябва да е еднократна и обезопасена забежка, че после се появяват теми от рода на : "Драмата на една майка", "Кой мъж е смотаняк" и други в стил "Олеле" "Жива да не бях, защо му дадох"...
Това да изневериш не е геройство, не е и осъдително. И никой не би могъл да ти каже "Давай, направи го", или "Не, стой си на дупето", защото никой не е в душата ти и никой няма да поняся последствията от действията/бездействията ти.
Лично аз за себе си знам, че падне ли ми чуждичко - не отказвам. Но не мога да знам за друг човек.

# 11
  • Мнения: 2 891
Ако наистина искаше да си легнеш с него, хич нямаше да се занимаваш да питаш в тема.

# 12
До колкото мога да преценя, мисля че и той би искал да е максимално дискретен. /Във всяко отношение/.

Ако това условие е на лице няма какво да го мислиш. Аз съм за.
Просто хората не трябва да се женят - след няколко години съвместен живот, всичко става една даденост, мъжете не полагат вече толкова усилия, почити всичко лежи на плещите на жената - дом, готвене, възпитание на децата....даже един чорап не могат да си намерят сами.
Семейството е важно, но не е ли по-важно личното щастие?


# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
До колкото мога да преценя, мисля че и той би искал да е максимално дискретен. /Във всяко отношение/.

Ако това условие е на лице няма какво да го мислиш. Аз съм за.
Просто хората не трябва да се женят - след няколко години съвместен живот, всичко става една даденост, мъжете не полагат вече толкова усилия, почити всичко лежи на плещите на жената - дом, готвене, възпитание на децата....даже един чорап не могат да си намерят сами.
Семейството е важно, но не е ли по-важно личното щастие?

би ли се подписала под това като вярно?

# 14
Enita никога не съм искала секс само за  разнообразие.  Аз бих се намразила след това, ако се прибирам всяка вечер при един нищо неподозиращ и добър мъж.
Но разни хора, разни идеали....

Общи условия

Активация на акаунт