Ще наритваме ли задници?

  • 33 427
  • 449
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
След малко ще променя заглавието на темата. Искам  просто да се сетят хората за неотдавнашното ми предложение.  Виждам доста  будни мадами сред позаспалото съфорумство и се почувствах длъжна да пусна тази тема. Тук ми хрумна хрумката  Winkhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305821.0;all
Та - да си направим едно движение за ритане на задници.  Да ритаме задниците на хората, да си вършат работата. Да си направим тема "Наритани задници" или "Да търсим правата си", където всеки  да споделя  проблеми и да отчита чий задник е наритал днес. Ако не се е справил сам - пак пише тук и останалите помагаме.

Убедена съм, че ако наистина се стегнем, ще можем да променим доста неща. Имаме прекрасната възможност да направим първите стъпки към създаването на  гражданско общество у нас.  Закони има,  просто трябва да се спазват, а ще се спазват, когато хората си вършат работата, за която им се плаща. А ще си я вършат,  когато се създаде нетърпимост към обратното.. Където пък няма закони, мислите ли, че ще ни бъде трудно да  натиснем тук там, за да бъдат създадени такива?
И другото нещо, в тази тема наистина ще се образоваме, ще си научим правата, ще научим и задълженията на  отделните институции и техните представители и т.н. и т.н. 

Има ли желаещи?

# 1
  • Мнения: 3 447
А нашите кой ще ги рита?  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 401
Както съм казвала неведнъж,  този, който умее да изисква от другите обикновено е взискателен и към себе си. На тези мацки разчитам.

# 3
  • Мнения: 3 447
Както съм казвала неведнъж,  този, който умее да изисква от другите обикновено е взискателен и към себе си.
Абе... не съм убедена.

# 4
  • Мнения: 17 546
От една седмица "ритам" Avenir Telecom, Internity  и TBI. Ми заболя ме устата, навъртях сметка 50 лв. и още малко ми остана... Но съм като питбул. Захапя ли, защото съм права, а някой не си знае задълженията или не си е свършил работата, държа до дупка.

# 5
  • Мнения: 2 401
Има изискващи, има и мрънкала. Могат да се различат, макар, че понякога човек наистина може да се заблуди. Сигурна съм, че мрънкала тук няма да се включат обаче.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
предлагам имена на движението "ритник" , "кубинка", "ботуш" ...

# 7
  • Мнения: 25 447
Аз съм ЗА.   Laughing
Все някой (защо не и ние) някъде (защо не и тук) трябва да започне. Ако чакаме на държавата сама да се организира... Забрави!
Ето една кауза, в която можем да впрегнем енергията си - да мислим позитивно, да визуализираме, да... ритаме задници!  Mr. Green

ПП Пък ако някоя съфорумка го отнесе в качеството си на служебно лице - сори, бейби, нищо лично.  Rolling Eyes Peace

# 8
  • Мнения: 2 401
От една седмица "ритам" Avenir Telecom, Internity  и TBI. Ми заболя ме устата, навъртях сметка 50 лв. и още малко ми остана... Но съм като питбул. Захапя ли, защото съм права, а някой не си знае задълженията или не си е свършил работата, държа до дупка.

Ето това е и другата идея,  да си споделяме и коментираме. Да научим как да реагираме, така, че да не хабим усилия и нерви напразно, а да удряме в целта.  
Ти Хелън да не си мениджър?  Simple Smile

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Трябва да има във всеки голям град агрупа за бързо опикаване. ам някъде откажат да те пуснат в тоалетната идват 6 майки с по 2 малки дечица и ам не ги пуснат , да опикават ъглите.

шегувам се де

# 10
  • Мнения: 2 401
Аз съм ЗА.   Laughing
Все някой (защо не и ние) някъде (защо не и тук) трябва да започне. Ако чакаме на държавата сама да се организира... Забрави!
Ето една кауза, в която можем да впрегнем енергията си - да мислим позитивно, да визуализираме, да... ритаме задници!  Mr. Green

ПП Пък ако някоя съфорумка го отнесе в качеството си на служебно лице - сори, бейби, нищо лично.  Rolling Eyes Peace

А така  newsm10

Има един  много известен лаф( не се сещам автора) "Кой, ако не ние, кога, ако не сега?"

# 11
  • Мнения: 17 546
  Ти Хелън да не си мениджър?  Simple Smile
За съжаление не съм. Иначе половината нямаше да работят вече на съответните места. Не може да си некомпетентен и да нямаш инициативата да питаш поне като не ти е ясно. Но клиентът да ти звъни пет пъти за едно и също и все да нямаш конкретната информация и да отговаряш "елате утре" просто плаче за уволнение. Като не знаеш в момента поемаш ангажимент да провериш и ти да се обадиш на въпросния клиент, а не да го разкарваш като пръскачка из лозе. Утре съм на работа, а в други ден мисията ми е да се разправям в магазин за обувки, където се ослушват за рекламацията на маратонки вече 25 работни дни. Ще се справя, не се съмнявай! Ние не си знаем правата, затова е така и не си ги търсим!

# 12
  • Мнения: 103
На мен ми предстои голяма разправия с Глобул, имам ходене и в НОИ, проблем имам и с една кредитна инспекторка, която се напъва да остане на работа / в момента е по заместване / и която не разбира че клиентите на банката и плащат заплатата. От сега съм почти сигурна, че ще постигна едно голямо нищо. Направо не ми се тръгва за БГ.

# 13
  • Мнения: 5 462
Оооо колко задници и аз трябва да наритвам ежедневно . ooooh!
Чудна темичка !!! Peace

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Мисля, че няма да е лошо и когато нямаш идея как да се оправиш с определени задници да питаш за съвет в тази тема  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт