Никол можела да има деца!?

  • 4 349
  • 55
  •   1
Отговори
С риск да ме обвините пак, че пускам само материали от този сайт, ето нещо интересно. Никол Кидмън и Том круз са ми от любимите актьори и винаги съм си мислела, че тя е бездетна и затова се разделиха, а ето днес тя родила момиченце: http://news.vestnik24.com/lifestyle/lifestyle_601644.html

Освен него има две осиновени...питам се, дали мъжете зарязват жените, ако се окаже че не могат да забременят...и обратното. Любов, любов, ама деца си трябват нали?!


Да допълня, че Том Круз има дете от Кейти Хоумс (април 2006-та), т.е. той също може да има деца, но явно с Никол Кидмън са били нещо несъвместими...


# 1
  • Мнения: 27 524
От много, много години се знае, че Том Круз не може да има деца. И той не е биологичен баща на Сури. Казват, че са се разделили, защото той е искал да забременее, както повелява сциентоложката му църква - от някой от членовете; Никол отказала. Може би Кейти е била по-сговорчива  Simple Smile

# 2
blondi, това май не е вярно, Том Круз си е бащата на Сури, не видях някъде из нета да пише, че не е..откъде черпиш инфото?

На Том си му работи спермата май Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 212
Не знам дали Том е биологичният баща на Сури, но тя прилича страшно много на него.

# 4
# 5
  • Мнения: 27 524
Преди много години имаше публичен скандал по повод раздялата с първата му жена - Мими Роджърс, той твърдеше, че тя не можела да има деца, а тя - че той не може. Разведоха се и тя забременя след време от втория си съпруг. След женитбата с Никол имаше интервюта с тях и все я питаха не й ли се иска да роди, но тя каза, че не иска така да го наранява с донори и тогава осиновиха двете си деца. Това съм чела отдавна  Peace И е малко вероятно две жени да не могат да забременят от него и след раздялата веднага да прихванат  Wink

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Преди много години имаше публичен скандал по повод раздялата с първата му жена - Мими Роджърс, той твърдеше, че тя не можела да има деца, а тя - че той не може. Разведоха се и тя забременя след време от втория си съпруг. След женитбата с Никол имаше интервюта с тях и все я питаха не й ли се иска да роди, но тя каза, че не иска така да го наранява с донори и тогава осиновиха двете си деца. Това съм чела отдавна  Peace И е малко вероятно две жени да не могат да забременят от него и след раздялата веднага да прихванат  Wink
Това и аз съм го чела по клюкарските списания. И скоро питах в една тема за децата на звездите как Том Круз има Сури като няма деца от другите си жени.

# 7
  • Мнения: 2 212
Наистина звучи логично, но тогава направо невероятно как толкова прилича на него...а всъщност какво значение има дали той е биологичния й баща, след като тя е неговото дете...

# 8
  • Мнения: 27 524
Наистина звучи логично, но тогава направо невероятно как толкова прилича на него...а всъщност какво значение има дали той е биологичния й баща, след като тя е неговото дете...

Разбира се  Hug Просто ми е жал за Никол, дето все си мислеха, че в нея е била вината  Close
А иначе, според сциентолозите, те си подбират човек, който да прилича на бащата максимално  Peace А иначе аз прилика с Том не виждам, тя е с много бяла кожа, свалени ъгълчета на устата, различен нос, коса, всичко, по-скоро мога да кажа че прилича на Кейти повече Peace Но както и да е, де, не сме им светили  Simple Smile

# 9
Ето това се казва клюкарник хаха Wink

# 10
  • Мнения: 46 437
Ей, не ме шашкайте така Crazy

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 21:12 от Никол

# 11
# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
.

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 12:53 от Labrador

# 13
  • Мнения: 5 500
На мен пък Сури ми прилича на Кейти Thinking по нищо на Том.

# 14
  • Мнения: 6 991
Ей, не ме шашкайте така Crazy
И аз за теб си помислих първо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт