Относно млечните каши

  • 834
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
С извинение за невежеството, млечните каши и в частност тези на Hipp с адаптирано мляко или с обикновено сухо мляко се правят? На опаковката пише "мляко за кърмачета", но не съм сигурна какво значи това. Благодаря за отговорите!

# 1
  • Мнения: 27 524
С адаптирано са чуждите каши за малките бебета. С обикновено са нашенските Слънчо и кашите за деца на 1-3 годинки  Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 1 763
Ще изполавам темата да питам от кога мога да давам млечна каша? Моето дете е захранено с пюрета, каша давам от около две седмици, педи каза да започна с безмлечна и да я разреждам с млякото, което по принцип пие. Но като че ли от млечните има по-голямо разнообразие и ми се иска като свършим кутията да му взема млечна. Дали е подходящо вече да му давам млечна каша?

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Стига бебето ти да няма някакъв проблем с млякото, което се съдржа в млечната каша-може да даваш.
Почти всички майки дават млечни каши с мляко, различно от това, което пият бебетата им.  Peace

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 16:33 от Vivi

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace Ако няма проблем с млякото може да се дава всякаква каша.

# 6
  • Мнения: 756
не мисля , че има проблем да се дава млечна каша на тази възраст.Стига само да няма проблем с алергии .

# 7
  • Мнения: 1 473
Кашите на Хипп се правят с АМ, освен ако не пише да се направят с преварена вода.
На опаковката трябва да има описание на приготвянето на кашата.

# 8
  • Мнения: 202
Нашата лекарка ми каза направо плодово- млечна каша да давам и от около 10дни така и правим-Milupa banane--но нещо не е много сладка и малкия и се цупи --та реших да го поизлажа и му слагам по едно две колелца банан и да видиш хапване Joy Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 15 198
А нашата педиатърка ни каза да започнем с чиста каша-без плодове. Аз така направих и ми се струва, че така е по-правилно.  Peace

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ако няма проблем с млякото може да давате млечни каши

# 11
  • Мнения: 30 961
Започнах с млечна каша с ябълки на Хип, защото не знаех че се започва с чиста каша.

Общи условия

Активация на акаунт